Oto ramówka ABC na sezon 2013/2014

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

Stacja ABC ujawniła swoją ramówkę na przyszły sezon. A w niej mnóstwo nowości, w tym ta jedna, jedyna, na którą większość z nas czeka.

Po ramówkach stacji NBC i FOX na nowy sezon przyszedł czas na ABC. Większych zaskoczeń w nowej ramówce tej stacji nie ma - no chyba że za zaskoczenie uznać to, iż "Marvel's Agent's of S.H.I.E.L.D." wylądowało we wtorkowym, a nie czwartkowym slocie.

W poniedziałek na swoim miejscu zostało "Castle", wtorkowy wieczór otwiera "Marvel's Agent's of S.H.I.E.L.D.", a po nim ABC będzie emitować kolejne nowości - komedie "The Goldbergs" i "Trophy Wife" oraz dramat "Lucky 7".

W środę do "The Middle" i "Modern Family" dołączą dwie nowe komedie - "Back in the Game" i "Super Fun Night". "Suburgatory" niestety wróci dopiero w midseason. Czwartkowy slot, w którym marnie kończą ostatnio wszystkie seriale ABC, dostało "Once Upon a Time in Wonderland". Co oznacza, że raczej nie ma co wiązać zbytnich nadziei ze spin-offem "Once Upon a Time" o Alicji w Krainie Czarów. Na piątek przeniesiono "The Neighbors", które dołączy do "Last Man Standing". W niedzielne wieczory po "Revenge" i "Once Upon a Time" emitowany będzie nowy serial "Betrayal".

Nowości, które zadebiutują w midseason, to "Killer Women", "Mind Games", "Mixology" i "Resurrection".

Poniedziałek
20:00 - "Dancing with the Stars"
22:00 - "Castle"

Wtorek
20:00 - "Marvel's Agent's of S.H.I.E.L.D." (nowość)
21:00 - "The Goldbergs" (nowość)
21:30 - "Trophy Wife" (nowość)
22:00 - "Lucky 7" (nowość)

Środa
20:00 - "The Middle"
20:30 - "Back in the Game" (nowość)
21:00 - "Modern Family"
21:30 - "Super Fun Night" (nowość)
22:00 - "Nashville"

Czwartek
20:00 - "Once Upon a Time in Wonderland" (nowość)
21:00 - "Grey’s Anatomy"
22:00 - "Scandal"

Piątek
20:00 - "Last Man Standing"
20:30 - "The Neighbors"

Niedziela
20:00 - "Once Upon a Time"
21:00 - "Revenge"
22:00 - "Betrayal" (nowość)

Seriale ABC, które już nie wrócą, to: "666 Park Avenue", "Don’t Trust the B–-– in Apartment 23", "Family Tools", "How To Live With Your Parents (for the Rest of Your Life)", "Last Resort", "Malibu Country", "Private Practice", "Red Widow" i "Zero Hour". Opisy i zdjęcia nowości ABC znajdziecie tutaj, dziś późnym wieczorem lub jutro przed południem powinniśmy też już opublikować trailery.

REKLAMA