Hity tygodnia: "Brooklyn 9-9", "The Walking Dead", "Episodes", "Continuum", "Archer"

1 2 3 4 5 6

"Episodes" (3x09 - "Episode 9")

"Episodes" (Fot. Showtime)

"Episodes" (Fot. Showtime)

Nikodem Pankowiak: Finałem "Episodes" zachwycałem się w tym tygodniu już dwukrotnie i nie wiem, co więcej mógłbym dodać. Fantastyczny zwrot akcji, jaki zafundowano nam na koniec, sprawi, że wszyscy bohaterowie będą jeszcze bardziej nieszczęśliwi, niż wcześniej. Cały odcinek wypełniono gorzką satyrą na Hollywood, na czele z monologiem Beverly o filiżance i opowieścią Matta o tym, jak zatrudnia się aktorów w serialach. Wyrazy uznania, okazuje się, że "Episodes" wciąż może być świetną komedią. Przeczytajcie pełną recenzję odcinka.

Marta Wawrzyn: Cudowny, cudowny finał, w którym scenarzyści przeszli samych siebie, wybierając najgorsze możliwe rozwiązanie dla wszystkich. Rozwiązanie tak perfidnie okrutne, że chyba nikomu z nas wcześniej nie wpadło ono nawet na chwilę do głowy. Nie będzie happy endu - czy raczej końca tej męki, trudno byłoby tu mówić o happy endzie - będzie niekończący się koszmar z "Krążkami" w roli głównej.

Finał 3. sezonu to dla mnie chyba najlepszy odcinek "Episodes" w historii - tak zaskakujący, sarkastyczny i dołujący, jak to tylko możliwe. Świetnie, że będzie jeszcze jeden sezon.

1 2 3 4 5 6