15 serialowych bohaterek, które emanują seksapilem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Joan Holloway (Christina Hendricks) - "Mad Men"

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)


Oczywiście, "Mad Men" to bardzo inteligentny i skomplikowany serial pełen bardzo inteligentnych i skomplikowanych postaci. Za to go ceniliśmy i zawsze będziemy cenić. Ale nie da się ukryć, że magnesem przyciągającym widzów - obok dobrego scenariusza, pysznego klimatu retro i szeroko pojętej nostalgii - była Ruda. Kiedy obdarzona bardzo kobiecymi kształtami Christina Hendricks sunęła po biurze Sterling Cooper niczym wspaniały okręt, nie dało się oderwać od "Mad Men" wzroku.

Nie zamierzam zaprzeczać, jeśli powiecie, że uroku Joan nie da się sprowadzić do seksapilu. To prawda - była ona jedną z najciekawszych postaci, z różnych względów. Kobietą twardą, ambitną i nie do końca szczęśliwą. Ale jej wygląd, zmysłowy głos i sposób ubierania się niewątpliwie miały największy wpływ na to, jak była odbierana - przez widzów, przez szefów i przez klientów.

Tragiczne jest, że kiedy już dostała to, na co zasłużyła latami ciężkiej pracy, to tylko dlatego, że zdecydowała się poniżyć. Historia Joan obrazuje piekło kobiet z epoki "Mad Men" - może nie w aż takim stopniu co Betty, ale jednak.

giphy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA