54 serialowe powroty, które zobaczymy we wrześniu

Fot. AMC/Starz/NBC/ABC

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Outlander" (sezon 3) - 10 września w USA, dzień później na polskim Netfliksie

3. sezon "Outlandera" to zarazem pierwszy, który będziemy oglądać w Polsce dzień po Amerykanach, wszystko dzięki Netfliksowi. Całość ma liczyć 13 odcinków, wypełnionych potężną dawką przygód i dramatów sercowych. Zdjęcia powstawały częściowo w Szkocji, a częściowo w RPA, które będzie udawać książkowe Karaiby.

Akcja 3. sezonu "Outlandera", opartego na książce "Podróżniczka", rozpocznie się w momencie kiedy Claire (Caitriona Balfe) przenosi się w czasie, by powrócić do swojego życia w 1948 roku. Jest w ciąży i zmaga się ze skutkami swojego powrotu, starając się przetrwać w małżeństwie z Frankiem (Tobias Menzies). Tymczasem w XVIII wieku Jamie (Sam Heughan) cierpi po przegranej bitwie pod Culloden, a także po stracie ukochanej. Ale prędzej czy później ta para musi znów się spotkać - w tym czy innym czasie.

Twórca serialu, Ronald D. Moore, zdradził podczas Comic-Conu, w którym dokładnie odcinku nastąpi długo oczekiwane spotkanie. Powiedział także, że zanim do niego dojdzie, wątki obojga bohaterów będą prowadzone równolegle i toczyć się będą torem wytyczonym przez książkę Gabaldon. Jednocześnie będziemy oglądać kolejne rozdziały z życia Jamiego po bitwie pod Culloden i Claire z Frankiem, Brianną, a także realizującą się w pracy lekarza.

Do obsady serialu dołączy kilka nowych osób: Lauren Lyle wcieli się w Marsali, córkę Laoghaire, a César Domboy ("Borgia") zagra dorosłego Fergusa. Gary Young ("The Shannara Chronicles") pojawi się jako pan Willoughby, Charlie Hiett jako kpt. Thomas Leonard, Wil Johnson ("Waking the Dead") jako Joe Abernathy, przyjaciel Claire, z kolei John Bell ("Hobbit: Bitwa pięciu armii") zagra Iana, bratanka Jamiego i Claire. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA