19 nowych seriali, które będą mieć premierę w marcu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Do 17 marcowych powrotów serialowych dorzucamy 19 nowości. W marcu zadebiutują m.in. "Barry", "Terror", "Life Sentence", "The Mechanism", a także polski kryminał Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku".

"Life Sentence" - 7 marca

Nowy komediodramat CW opowie historię Stelli (znana z "Pretty Little Liars" Lucy Hale), młodej kobiety, która od 8 lat żyła z wyrokiem śmierci, po tym jak zdiagnozowano u niej raka. Teraz dowiaduje się, że jednak nie umrze - została wyleczona i będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami wyborów, których dokonała, kiedy była przekonana, że jej życie nie potrwa długo. Na przykład z decyzją, żeby poślubić nieznajomego.

Ale nie tylko dla niej nowa diagnoza oznacza nowy początek - jej rodzina, która przed lata ukrywała przed nią swoje własne problemy, również będzie mogła wreszcie odetchnąć. A sama Stella zobaczy, jak wielki wpływ miała jej choroba na jej najbliższych.

W serialu obok Lucy Hale występują Dylan Walsh jako ojciec Stelli, Gillian Vigman jako jej matka, Elliot Knight jako jej mąż, Jayson Blair jako jej brat, Brooke Lyons jako jej siostra i Carlos PenaVega jako jej szwagier. "Life Sentence" tworzą Erin Cardillo i Richard Keith, a wśród producentów wykonawczych znajdują się także Bill Lawrence i Jeff Ingold. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
REKLAMA