Które jesienne nowości zapowiadają się dobrze? Oceniamy zwiastuny seriali NBC, ABC, CBS, FOX-a i CW

"Manifest" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5

CBS - Magnum bez wąsów, a poza tym to co zwykle

"Magnum" (Fot. CBS)

"Magnum" (Fot. CBS)

Stacja, która nie stworzyła niczego ciekawego od czasów "Żony idealnej" i "Person of Interest", w tym roku proponuje to co zwykle: pół tuzina nieskomplikowanych procedurali i sitcomów. I Magnuma pięknego i gładkiego.

Wszystkie zwiastuny i opisy nowości CBS>>>

"FBI" - Missy Peregrym i kolejna proceduralna machina Dicka Wolfa. Brzmi to jak dobry plan dla CBS na najbliższe 10 lat i jednocześnie jak coś, co bez żalu pożegnam po pilocie. Najbardziej interesująca w tym tytule wydaje mi się panująca w mediach konfuzja, czy pisać go z kropkami czy bez (my postanowiliśmy reprezentować ten drugi obóz).

"God Friended Me" - "Kevin (Probably) Saves the World 2", tylko bez Jasona Rittera. Innymi słowy: zero powodów, aby to oglądać.

"Happy Together" - Damon Wayans Jr., Amber Stevens West i sitcom ze śmiechem z puszki, którego zwiastuna nie da się obejrzeć do końca. No zgadnijcie, czego się po tym spodziewam.

"Magnum P.I." - Matko i córko, dożyłam czasów, kiedy Magnum został ogolony! I co gorsza, spodziewam się, że w tej wersji przetrwa, tak jak przetrwał chłopaczek zwany MacGyverem.

"The Neighborhood" - Serial, z którego uciekł aktor grający główną rolę, tuż po tym jak zamówiono cały sezon. Wiecie, co zrobić z tą informacją. Nie wiem natomiast, co zrobić z informacją, że zastąpił go Max Greenfield. "The Neighborhood" wygląda na typowy, oparty na stereotypach, nieskomplikowany sitcom CBS, na który Greenfield jest po prostu za dobry.

"Fam" - Nie ma zwiastuna, więc jedyne, co mogę ocenić, to fakt, że jest to komedia, w której gra Nina Dobrev. Mieliśmy dziś już do czynienia z gorszymi faktami, więc ostrożnie powiem, że czekam. Nie dlatego, że spodziewam się cudów, tylko dlatego, że chcę wreszcie zobaczyć dawną Elenę z "Pamiętników wampirów" w dorosłej roli.

"The Red Line" - Serial o napięciach rasowych i kolejnej tragedii pt. "Biały policjant zastrzelił Afroamerykanina". To samo w sobie nie brzmi aż tak zachęcająco - nie po tym jak obejrzałam chyba z tuzin takich historii - ale już nazwisko Avy DuVernay wśród producentów dobrze wróży. A już na tle wszystkiego innego, co ma do zaprezentowania CBS, "The Red Line" wygląda wręcz na hit.

1 2 3 4 5