Niepokonana Julia Louis-Dreyfus wróciła! Selina Meyer i ekipa już pracują nad 7. sezonem "Veepa"

"Veep" (Fot. HBO)

Zdiagnozowany rak piersi, chemioterapia i operacja - Julii Louis-Dreyfus nic nie pokona. Aktorka wróciła właśnie do pracy nad "Veepem", co udokumentowała zdjęciem z ekipą.

Gdy Julia Louis-Dreyfus poinformowała, że ma raka piersi, wyrazy wsparcia płynęły do niej ze wszystkich stron. Nie brakowało ich również później, gdy znana z "Veepa" czy "Seinfelda" aktorka na bieżąco informowała o swoich postępach w walce z chorobą. Po tym jak kilka miesięcy temu przeszła udaną operację, kwestią czasu było, aż wróci do pracy - w końcu tej kobiety nie powstrzyma absolutnie nic.

I rzeczywiście, bo choć od diagnozy nie upłynął nawet cały rok, Julia Louis-Dreyfus jest już zwarta i gotowa do pracy nad 7. sezonem "Veepa", co ogłosiła na swoim instagramowym profilu. "Ludzie, właśnie nauczyliśmy się robić sobie foty moim telefonem! Cool, prawda?" - podpisała zdjęcie z czytania scenariusza do 2. i 3. odcinka nowego sezonu.

Oprócz Julii Louis-Dreyfus, czyli Seliny Meyer we własnej osobie, mamy tu również m.in. wąsatego Tony'ego Hale'a, Annę Chlumsky, Matta Walsha, Timothy'ego Simonsa, Kevina Dunna, Gary'ego Cole'a i Sama Richardsona. Wszystkich możemy się zatem spodziewać w 7. sezonie "Veepa", który będzie już finałowym. Premiera w HBO na wiosnę.

REKLAMA