19 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"The Good Fight" (Fot. CBS All Access)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Do listy 17 serialowych nowości marca dorzucamy drugie tyle powrotów. Przed nami m.in. "Sprawa idealna", "Templariusze", "Gomorra", "Amerykańscy bogowie" i "Santa Clarita Diet".

Better Things (sezon 3) – 1 marca na HBO GO

Premierę 2. sezonu "Better Things" (w polskiej wersji "Lepsze życie") możecie już oglądać na HBO GO. Sam (Pamela Adlon) odwozi w niej swoją najstarszą córkę na studia, a potem wraca do jeszcze większego chaosu niż zwykle. I ten chaos będzie towarzyszyć jej w różnych odmianach przez cały sezon. Adlon obiecuje, że w tym sezonie wszystko i wszyscy będą przechodzić jakiegoś rodzaju zmiany.

Oprócz tego domowego zobaczymy także inne światy, które zamieszkuje jej bohaterka. Zobaczymy, jak ona więcej wychodzi, wrzuca trochę na luz, a potem znów zaczyna pojawiać się presja w jej życiu. Z kolei jej córki coraz częściej będą zastanawiać się, czego chcą i kim chcą być – a przynajmniej tak zapowiada Olivia Edward, serialowa Duke.

3. sezon ma świetną obsadę gościnną – w serialu zadebiutują Sharon Stone, Matthew Broderick, Doug Jones, Glynn Turman, Judy Reyes, Cree Summer, Charlie Robinson, Janina Gavankar i Marsha Thomason. Powrócą z kolei Diedrich Bader, Greg Cromer, Rebecca Metz, Kevin Pollak i Alysia Reiner.

Pamela Adlon wyreżyserowała wszystkie 12 odcinków, jest także scenarzystką, producentką i showrunnerką serialu. Louis C.K., który współtworzył poprzednie dwa sezony, już do ekipy "Better Things" nie wróci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA