Co z 3. sezonem "Mindhuntera"? Wreszcie pojawiły się jakieś informacje

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

Choć 2. sezon "Mindhuntera" był w sierpniu, od tego czasu panuje cisza na temat serialu. Netflix oficjalnie wciąż nie ogłosił 3. sezonu, ale problemem prawdopodobnie nie jest tutaj Netflix.

Co się dzieje z "Mindhunterem", jednym z najlepszych i zarazem naszych ulubionych seriali Netfliksa? To pytanie zadajemy na Serialowej od pewnego czasu i niestety odpowiedzią ze strony streamingowego giganta jest na razie cisza.

Mindhunter – czy będzie 3. sezon serialu?

Nowe informacje pojawiły się w The Hollywood Reporter, który przygotował profil Jonathana Groffa, odtwórcy roli agenta Holdena Forda. Z artykułu dowiadujemy się, że czeka nas kolejna długa przerwa, ale nie z winy Netfliksa. Chodzi o harmonogram Davida Finchera, który w 2. sezonie przejął obowiązki showrunnera "Mindhuntera".

Według THR "Mindhunter" musi poczekać, ponieważ reżyser zajęty jest pracą nad filmem biograficznym "Mank", opowiadającym o Hermanie J. Mankiewiczu, oscarowym scenarzyście "Obywatela Kane'a". Produkcja filmu ruszyła na początku listopada, co oznacza, że Fincher będzie zajęty w najbliższych miesiącach. Jednocześnie reżyser pracuje nad scenariuszem pilota "Chinatown", serialowego prequela filmu Romana Polańskiego z 1974 roku.

Mindhunter sezon 3 kiedy premiera

Mindhunter – kiedy możemy zobaczyć 3. sezon?

To wszystko oznacza w praktyce, że na 3. sezon "Mindhuntera" najwcześniej jest szansa w 2021 roku, przy założeniu że Netflix w ogóle go zamówi. Serwis TVLine ostatnio przewidywał, że zamówienie będzie, ale 3. sezon będzie już finałowy.

Spekulacje te nie są oparte na żadnych oficjalnych informacjach od Netfliksa, bo tych zwyczajnie nie ma. Wiadomo jednak, że na Netfliksie w ostatnich latach sporo się zmieniło i mało który serial wychodzi poza 3. sezon. Fakt, że Fincher planował "Mindhuntera" na pięć sezonów, nie oznacza, że tyle faktycznie powstanie.

Mindhunter jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA