Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Dom z papieru", "Tales From the Loop" i inne premiery

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Ten tydzień będzie należał do "Domu z papieru", który wróci z 4. sezonem. Amazon pokaże "Tales From the Loop" od scenarzysty "Legionu", a na Apple TV+ wystartuje "Home Before Dark".

Przed nami tydzień z wyczekiwanym powrotem naszego ulubionego gangu złodziei – to już w piątek! Oprócz "Domu z papieru" jest jeszcze kilka premier, wśród których wyróżnia się zwłaszcza "Tales From the Loop", nowość od Amazon Prime Video.

Dom z papieru (sezon 4) – 3 kwietnia na Netfliksie

Gang netfliksowych złodziejaszków powraca w piątek. W 4. sezonie "Domu z papieru" możecie spodziewać się kolejnych szalonych twistów. Podczas gdy Profesor (Álvaro Morte) wierzy w śmierć Lizbony (Itziar Ituño), Tokio (Úrsula Corberó) i Rio (Miguel Herrán) wysadzają w powietrze czołg, a postrzelona w finale 3. sezonu Nairobi (Alba Flores) walczy o życie. Serialowa ekipa ma też stawić czoła jeszcze większemu wyzwaniu niż we wcześniejszych odcinkach, a wszystko za sprawą pojawienia się w ich szeregach nowego wroga.

Home Before Dark (nowość) – 3 kwietnia na Apple TV+

"Home Before Dark" to kolejna nowość Apple TV+. Inspirowany prawdziwą historią serial opowie o śledztwie ws. morderstwa prowadzonym przez Hilde, dziewięcioletnią dziennikarkę. Dziewczynka przeprowadza się z rodziną do miasteczka, w którym niegdyś mieszkał jej ojciec, i wydobywa na światło dzienne dawno zapomnianą sprawę. W roli głównej występuje Brooklynn Prince, jej tatę gra Jim Sturgess.

Tales From the Loop (nowość) – 3 kwietnia na Prime Video

"Tales From the Loop" to nowy serial Amazon Prime Video, inspirowany sztuką Simona Stålenhaga, prezentującą wiejską Szwecję, tyle że pełną robotów i dziwnych futurystycznych konstrukcji. Przeniesiemy się do miasteczka, gdzie wynaleziono machinę, która pozwala odkrywać i badać tajemnice wszechświata. Mieszkańcy przeżywają fantastyczne przygody, do tej pory znane tylko z opowieści science fiction.

W obsadzie serialu znajdują się Paul Schneider, Jonathan Pryce, Rebecca Hall, Daniel Zolghadri i Duncan Joiner. Showrunnerem i scenarzystą wszystkich ośmiu odcinków jest Nathaniel Halpern ("Legion").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Tata ma plan (sezon 4) – premiera 2 kwietnia w USA

· Broke (nowość CBS) – premiera 2 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Future Man (sezon 3) – premiera 3 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Harley Quinn (sezon 2) – premiera 3 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Syrena (sezon 3) – premiera 4 kwietnia na HBO GO, zwiastun tutaj

REKLAMA