Co ogląda Tom Ellis w czasie pandemii? "Przyjaciele" wśród ulubionych tytułów serialowego Lucyfera

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Diabeł też człowiek i w czasie lockdownu potrzebuje rozrywki, która podniesie go na duchu. Tom Ellis, czyli netfliksowy Lucyfer, zdradził, jakie seriale oglądał w ostatnich miesiącach.

Ostatnie dni pełne są dobrych wiadomości dla fanów "Lucyfera": nie tylko poznaliśmy datę premiery pierwszej części 5. sezonu, ale też oficjalnie został zamówiony sezon 6. Zła wiadomość jest taka, że ekipa jeszcze nie wróciła do pracy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i wciąż na nakręcenie czeka finał 5. sezonu.

Jakie seriale ogląda Tom Ellis w czasie pandemii?

A co porabia w czasie przymusowej przerwy Tom Ellis, serialowy Lucyfer? To co my wszyscy: ogląda z rodziną seriale. W rozmowie z magazynem "Men’s Health" (via Showbiz Cheat Sheet) aktor wymienił dwa tytuły, które go ostatnio zachwyciły.

– Widziałem trochę bardzo dobrych rzeczy. "Normal People", które jest fantastycznym serialem, na BBC i Hulu. Fantastyczny był też 2. sezon "Już nie żyjesz" – mówił Ellis.

Tom Ellis przyjaciele

A co obejrzeć, kiedy szukamy sposobu, żeby podnieść się na duchu? Serialowy Lucyfer poleca powrót do "Przyjaciół".

– Myślę, że kiedy szukamy sposobu, żeby podnieść się na duchu w naszym domu, zawsze wracamy i oglądamy odcinki "Przyjaciół", bo znamy je wszystkie, zawsze są zabawne, przypominają nam o lepszych czasach i jest w tym atmosfera nostalgii. Tak więc na pewno "Przyjaciele" – powiedział aktor.

A my tylko możemy się pod tym podpisać. "Przyjaciele" to także jeden z naszych pierwszych wyborów, jeśli chodzi o seriale komediowe, które zawsze poprawiają nam humor.

Przyjaciele są na Netfliksie, podobnie jak Lucyfer