Netflix skasował "Chilling Adventures of Sabrina". Finałowy sezon w tym roku – zobaczcie pierwsze zdjęcia

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Netflix zaskoczył fanów i skasował "Chilling Adventures of Sabrina" po czterech seriach. Osiem finałowych odcinków zobaczymy pod koniec roku, a tymczasem mamy pierwsze zdjęcia.

Roberto Aguirre-Sacasa nie ma ostatnio najlepszej passy: telewizja ABC zrezygnowała z pilota "The Brides" o kobietach Drakuli, CW skasowało po jednym sezonie "Katy Keene", a teraz doszedł kolejny cios.

Netflix kasuje Chilling Adventures of Sabrina

Netflix ogłosił, że nie zamówi więcej "Chilling Adventures of Sabrina". Serial o nastoletniej czarownicy skończy się po składającym się z ośmiu odcinków 4. sezonie, który jest już nakręcony – i który nie był kręcony jako finałowy. Ostatnią serię przygód bohaterki granej przez Kiernan Shipkę zobaczymy w tym roku.

– Praca nad "Chilling Adventures of Sabrina" od początku była niesamowitym zaszczytem. Obsada, począwszy od Kiernan w roli naszej ulubionej nastoletniej wiedźmy, to czysta radość. Jestem niezmiernie wdzięczny ekipie, scenarzystom, montażystom, asystentom i wszystkim za włożenie tyle miłości w ten mroczny serial marzeń.

Jestem wdzięczny naszym partnerom z Netfliksa, Warner Bros., Berlanti Television i Archie Comics za to, że pozwolili nam opowiedzieć historię, jaką chcieliśmy opowiedzieć, w taki sposób, w jaki chcieliśmy ją opowiedzieć. Nie mogę doczekać się, aż wszyscy zobaczą część 4 – brzmi oświadczenie Roberta Aguirre-Sacasy.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

Chilling Adventures of Sabrina – o czym 4. sezon?

Co się wydarzy w 4. serii "Chilling Adventures of Sabrina"? Jak zdradził showrunner, będzie się działo na dwóch frontach naraz, bo Sabrina Spellman (Kiernan Shipka) postanowiła jednocześnie rządzić piekłem i chodzić do szkoły. Będziemy więc śledzić dwie Sabriny równolegle i każdy odcinek będzie jak "mały filmowy horror".

Z jednej strony, będą inspiracje H.P. Lovecraftem, w miarę jak Greendale będzie stawać się miejscem pełnych rozmachu bitew pomiędzy dobrem i złem, horrorem i rozsądkiem. Z drugiej strony, czekają nas pałacowe intrygi w stylu "The Crown". Tutaj przeczytacie fanowskie teorie o 4. serii Sabriny, a poniżej i powyżej możecie zobaczyć zdjęcia z nowych odcinków.

4. sezon Chilling Adventures of Sabrina w tym roku na Netfliksie

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4

REKLAMA