Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Przeklęta", polskie "W domu", "30 Rock" i inne premiery

"Przeklęta" (Fot. Netflix)

W tym tygodniu na Netfliksie powróci Katherine Langford w serialu "Przeklęta", z kolei HBO GO zaprezentuje polskie "W domu". Jakie jeszcze seriale będą mieć premierę?

Przed nami tydzień z większą liczbą premier serialowych, ale niestety większości z nich nie będziemy mogli oglądać na bieżąco w Polsce. A co będzie mieć u nas premierę? Na Epic Drama startuje kryminał BBC "Wiedeńska krew", na HBO GO pojawi się polska wersja antologii "W domu", z kolei Netflix pokaże "Przeklętą", nowy serial fantasy z gwiazdą "Trzynastu powodów" w roli głównej.

Wiedeńska krew (nowość BBC) – 12 lipca o 21:30 na Epic Drama

Dziś wieczorem do Polski dotrze serial kryminalny BBC "Wiedeńska krew", oparty na książkach Franka Tallisa. Zobaczymy w nim przygody Maksa Liebermanna (Matthew Beard, "Gra tajemnic"), ganiającego przestępców angielskiego lekarza, który mieszka w Wiedniu na początku XX wieku i jest uczniem Zygmunta Freuda. Max poznaje Oskara Rheinhardta (Juergen Maurer), inspektora austriackiej policji zmagającego się z dziwną sprawą, i tak zaczyna się jego nowa kariera.

P-Valley (nowość Starz) – 12 lipca w USA

"P-Valley" to serial Katori Hall, oparty na jej sztuce "Pussy Valley". Bohaterkami są striptizerki z małego miasteczka w Missisipi. W obsadzie znajdują się Brandee Evans, Nicco Annan, Shannon Thornton i J. Alphonse Nicholson. Premiera niestety na razie tylko w Stanach.

Brave New World (nowość Peacock) – 15 lipca w USA

"Brave New World", czyli serialowy "Nowy wspaniały świat" na podstawie książki Aldousa Huxleya, to pierwsza z nowości startującej za oceanem platformy streamingowej Peacock. W serialu zobaczymy społeczeństwo przyszłości, które "osiągnęło pokój i stabilizację poprzez zlikwidowanie monogamii, prywatności, pieniędzy, rodziny i historii". Główną rolę, czyli Johna Dzikusa, gra Alden Ehrenreich, w obsadzie znajdują się także Harry Lloyd, Jessica Brown Findlay, Kylie Bunbury, Joseph Morgan, Hannah John-Kamen oraz filmowa gwiazda Demi Moore.

Przeklęta (nowość) – 17 lipca na Netfliksie

"Przeklęta" to nowy serial fantasy Netfliksa na podstawie książki Toma Wheelera i Franka Millera. Poznamy w nim nową wersję legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną i tragiczną Panią Jeziora. W roli głównej Katherine Langford ("Trzynaście powodów"), w obsadzie są też m.in. Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman i Sebastian Armesto.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Psych 2: Lassie Come Home (film Peacock) – premiera 15 lipca w USA, zwiastun tutaj

· United We Fall (nowość ABC) – premiera 15 lipca w USA, zwiastun tutaj

· 30 Rock (odcinek specjalny) – premiera 16 lipca w USA, zwiastun tutaj

· W domu (polska wersja) – premiera 16 lipca na HBO GO

REKLAMA