Niespodziewany występ w "Lucyferze". Twórca serialu właśnie zdradził, kogo powinniśmy poszukać na ekranie

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Bądźcie uważni podczas oglądania kolejnych odcinków "Lucyfera", bo na ekranie pojawi się ważna dla całego serialu osoba. Joe Henderson właśnie potwierdził to, na co liczyliśmy.

Zapowiedzi nowych odcinków "Lucyfera" sprawiają, że czekamy na sezon 5B jeszcze bardziej niecierpliwie. Teorie głoszą, że umrze jedna z głównych bohaterek, a na kozetce u doktor Lindy (Rachael Harris) pojawią się dwie nowe postacie, chodzą też słuchy o przepowiedni ojca Kinleya, która wróci ze wzmożoną siłą. Ale to ciągle nie koniec niespodzianek.

Lucyfer – Joe Henderson pojawi się na ekranie

Historia występów twórców serialu na ekranie jest dosyć długa. Niektórzy do dzisiaj nie otrząsnęli się z tego, że D.B. Weiss i David Benioff pojawili się w "Grze o tron" w tym samym odcinku z finałowej serii, w którym na stole podczas uczty w Winterfell wylądował kubek ze Starbucksa.

Jeśli chodzi o Lucka, to w sezonie czwartym można było odnaleźć wzrokiem na ekranie Ildy Modrovich, showrunnerkę serialu. Teraz druga połówka duetu twórców, czyli Joe Henderson, potwierdza, że postawi ten sam krok.

Showrunner oznajmił na Twitterze, że z pewnością pojawi się w nadchodzących odcinkach serialu, jednak nie wiadomo, czy będzie to sezon 5B, czy może szósty, który ma być definitywnie finałowym.

Zdjęcia do 6. sezonu "Lucyfera" trwają, ale wszystkie scenariusze już są gotowe. Sezon 5B będzie mieć premierę w pierwszym albo drugim kwartale 2021 roku. Z kolei 6. sezon zobaczymy prawdopodobnie w 2022 roku.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie