Co i od kogo otrzyma Lucyfer w sezonie 5B? Twórcy serialu wypuścili kolejny spoiler z zagadką dla fanów

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Łapcie kolejne przecieki z planu "Lucyfera". Na oficjalnym Twitterze twórców produkcji pojawił się kolejny spoilerowy trop, ale żeby nie było za łatwo, ma formę zgadywanki.

Co wydarzy się w drugiej części 5. sezonu "Lucyfera"? To pytanie siedzi w głowach widzów serialu od finałowego odcinka poprzedniej edycji, w którym to Bóg (Dennis Haysbert) rozdzielił swoich trzech bijących się synów.

Choć o kolejnych wydarzeniach z produkcji Netfliksa wiemy już niemało, ciągle dochodzą coraz to nowe spoilery. Oczywiście, jak to w świecie Lucka bywa, mają swoją charakterystyczną, enigmatyczną postać.

Lucyfer otrzyma odkupienie od Boga w sezonie 5B?

Jednym z wczesnych spoilerów odnośnie całego 5. sezonu serialu był ten mówiący, że na ziemi pojawi się Bóg, a jego rola w nadchodzących odcinkach może być niemała. Co to oznacza? Oto i kolejny spoiler:

– Wieści z piekła mówią, że w sezonie 5B ******* dostanie ********** od *** – taki wpis pojawił się na Twitterze twórców produkcji.

Jakie wyrazy mogą być ukryte w wykropkowanych polach? Rozszyfrowanie tego nie zajęło fanom dużo czasu i zgadują oni, że pewnie chodzi Lucyfera (Tom Ellis), który otrzyma odkupienie od Boga. Ale równie twórcy mogli tutaj zaszyfrować informację, że Michael otrzyma karę od Boga.

Ciekawą scenę z udziałem Boga zapowiedziała także Lesley-Ann Brandt, czyli serialowa Maze. Aktorka przygotowuje fanów na moment starcia demona z Bogiem, w którym bohaterka pokaże swoje diabelskie oblicze.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA