Jeszcze jeden sequel "Gilmore Girls"? Lauren Graham chętnie wróciłaby do Stars Hollow

"Gilmore Girls: A Year in the Life" (Fot. Netflix)

Lauren Graham odtwórczyni Lorelai z serialu "Gilmore Girls" wyraziła chęć udziału w hipotetycznym powrocie. Czy możemy liczyć na kontynuację historii Gilmorek?

"Gilmore Girls" zadebiutowało w 2000 roku i przez siedem sezonów cieszyło się wielką popularnością, jednak sposób zakończenia serialu nie satysfakcjonował twórców. Jesienią 2016 roku Netflix wypuścił sequel zatytułowany "Gilmore Girls: A Year in the Life" i ukazujący kontynuację losów Lorelai i Rory. Serial okazał się sukcesem, jednak dla wielu widzów jego zakończenie było cliffhangerem.

Gilmore Girls: Czy możliwy jest kolejny powrót?

Lauren Graham, odtwórczyni roli Lorelai Gilmore, w wywiadzie dla Collider podkreśliła, że pomimo braku informacji dotyczących kontynuacji, entuzjastycznie podchodzi po pomysłu powrotu do swojej postaci.

– Nie spodziewałam się tego, co się wydarzyło. Nigdy nie mówię nigdy. Nadal rozmawiam z Amy [Sherman-Palladino], Kelly [Bishop] i Alexis [Bledel]. Nie ma na razie takiego planu. Każdy robi swoje. Gdyby jednak ten się pojawił, to wciąż bardzo kocham tę postać i kocham Amy. Chętnie bym z nią znów pracowała, w każdej chwili. To byłaby po prostu kwestia odpowiedzialności wobec fanów i tego, co moglibyśmy im dać, żeby wynagrodzić ich oddanie – albo powinniśmy żyć tylko w powtórkach. Tak więc – nie wiem – powiedziała aktorka.

Gilmore Girls powrót

"Gilmore Girls" (Fot. Netflix)

W zeszłym roku, w wywiadzie dla TVLine, Amy Sherman-Palladino ujawniła, że na razie nie ma planów dotyczących sequelu produkcji, wyraziła jednak nadzieję na to, że wraz z mężem i współpracownikiem Danielem Palladino będą mieli okazję zrealizować pomysły.

– Naprawdę wierzę, że jeśli moment będzie odpowiedni i dziewczyny będą tam, gdzie być powinny w swoim życiu, [to się może wydarzyć] – powiedziała.

Główną przeszkodą okazują się inne zobowiązania aktorów. Lauren Graham gra obecnie w "Zoey's Extraordinary Playlist" oraz serialu Disney+ "Potężne Kaczory: Czas na zmiany", Alexis Bledel pracowała ostatnio na planie 4. sezonu "Opowieści podręcznej", zaś Amy Sherman-Palladino i Daniel Palladino w styczniu rozpoczęli zdjęcia do 4. serii "Wspaniałej Pani Maisel".

Gilmore Girls jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA