Spin-off "Stranger Things" z Dustinem i Steve'em w rolach głównych? Gaten Matarazzo komentuje pomysł

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Fani "Stranger Things" zdają się nie mieć dość. W oczekiwaniu na 4. sezon produkcji w sieci pojawiły się pomysły dotyczące spin-offu o Stevie i Dustinie. Co na to Gaten Matarazzo?

Fani z niecierpliwością czekają na 4. sezon  "Stranger Things". Zdjęcia zza kulis oraz wywiady z aktorami podsycają ciekawość widzów oraz rozbudzają wyobraźnię. W sieci pojawiły się pomysły dotyczące potencjalnego spin-offu, w którym główne wątki toczyłby się wokół duetu Steve (Joe Keery) i Dustin (Gaten Matarazzo). Relacja pomiędzy tą dwójką podbiła serca fanów i wielu uważa, że serial skupiony na nich mógłby odnieść sukces.

Dustin i Steve w spin-offie Stranger Things?

W wywiadzie dla ET Online Gaten Matarazzo, czyli serialowy Dustin odniósł się do pomysłu na spin-off.

– Myślę, że spin-off Dustina i Steve'a byłby dobry, gdyby był w jakimś niszowym formacie. Nie w formie pełnowymiarowego serialu, coś w rodzaju "WandaVison" lub serialu internetowego na przykład na YouTube, gdzie pojawiałaby się cotygodniowe odcinki o ich przygodach, tu i tam, coś w formie skeczy. Byłoby świetnie. To w pewien sposób przełamałoby format – skomentował Matarazzo.

Stranger Things spin-off dustin steve

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Według serialowego Dustina pełnowymiarowy serial mógłby być problematyczny pod względem fabularnym.

– Nie wiem, czy pełnowymiarowy spin-off z Dustinem i Steve'em byłby do pociągnięcia. Co mieliby robić przez cały sezon, tylko oni, we dwójkę? – dodał aktor.

Według spekulacji, "Stranger Things" ma mieć pięć sezonów, jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Jak wiadomo, kręcenie 4. sezonu jest utrudnione przez pandemię, dlatego na datę premiery będziemy musieli poczekać. W międzyczasie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i śledzić kolejne informacje (kto dołączy do obsady w 4. sezonie?) oraz teorie (jak np. co czeka Hoppera w rosyjskim więzieniu?).

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA