Jak wyglądało kręcenie odcinka specjalnego "Przyjaciół" w czasie pandemii? David Schwimmer pokazał zdjęcia

"Przyjaciele" (Fot. HBO Max)

Oglądając program specjalny z ekipą "Przyjaciół", łatwo było zapomnieć, że powstał on w czasie pandemii. Zdjęcia zza kulis, które pokazał David Schwimmer, dobitnie o tym przypominają.

"Przyjaciele" powrócili w specjalnym programie HBO Max z udziałem obsady. Na planie ponownie spotkali się  Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), David Schwimmer (Ross), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) oraz Matt LeBlanc (Joey). Obsada wspominała dawne czasy, mogliśmy zobaczyć również specjalne wykonanie "Smelly Cat", czyli duet Lisy Kudrow i Lady Gagi.

Przyjaciele: Kulisy spotkania po latach na zdjęciach

David Schwimmer podzielił się na Instagramie krótką fotorelacją zza kulis "Spotkania po latach", które powstawało w COVID-owym reżimie sanitarnym. Aktor podziękował twórcom serialu, dodał również zdjęcie grupowego uścisku obsady sprzed lat oraz to, które powstało przy okazji kręcenia tegorocznego powrotu.

David Schwimmer to nie jedyny aktor, który postanowił dorzucić coś od siebie z okazji ponownego spotkania. Jennifer Aniston pokazała urocze wideo zza kulis, zaś Courteney Cox odtworzyła słynną rutynę Moniki i Rosa w duecie z piosenkarzem Edem Sheeranem.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne na platformie HBO GO

REKLAMA