Kto strzelał w zeszłorocznym finale "Virgin River"? Klip z premiery 3. sezonu sugeruje sprawcę

"Virgin River" (Fot. Netflix)

"Virgin River" zakończyło 2. sezon mocnym cliffhangerem. Fani z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, tymczasem najnowszy sneak peek sugeruje, kto był sprawcą wstrząsającego wydarzenia!

2. sezon "Virgin River" zakończył się kilkoma cliffhangerami. Wśród wstrząsających wydarzeń zdecydowanie największy szok wywołał moment, w którym  Mel (Alexandra Breckenridge) rozpaczliwie próbowała ratować postrzelonego Jacka (Martin Henderson). Fragment premiery 3. sezonu sugeruje, kto może być sprawcą.

Virgin River sezon 3  – kto postrzelił Jacka?

Krótkie wideo, które pojawiło się w serwisie TVLine, zawiera rozmowę Calvina (David Cubitt) z Bradym (Benjamin Hollingsworth). Calvin ma problem z tym, że Brady doniósł na niego władzom i grozi, że go zabije. "Na plus, ty chyba próbowałeś wszystko naprawić, biorąc pod uwagę, co się stało z Jackiem" – mówi.

Czy to znaczy, że Jacka postrzelił jego były przyjaciel z piechoty morskiej? Tak zdaje się myśleć Calvin, ale to nie znaczy, że naprawdę tak było. Jak wcześniej sugerowała showrunnerka "Virgin River" Sue Tenney, tajemnica pt. "Kto postrzelił Jacka?" nie zostanie rozwiązana od razu – być może będziemy na to czekać nawet kilka sezonów. Zaś pomiędzy sezonami 2 i 3 możemy spodziewać się większego przeskoku czasowego, w trakcie którego Jack zdąży wydobrzeć.

Nadchodzący sezon "Virgin River" ma być wypakowany zwrotami akcji. Twórcy zdradzili również, że w serialu pojawią się także nowi bohaterowie. Pojawiły się także nieoficjalne informacje dotyczące przygotowań do pracy na planie 4. sezonu.

W 3. sezonie ponownie wystąpią Alexandra Breckenridge jako Mel Monroehref, Martin Henderson jako Jack Sheridan, Colin Lawrence jako John "Preacher" Middleton, Lauren Hammersley jako Charmaine Roberts, Annette O'Toole jako Hope McCrea, Tim Matheson jako Vernon "Doc" Mullins, Benjamin Hollingsworth jako Dan Brady, Grayson Gurnsey jako Ricky i Sarah Dugdale jako Lizzie.

Premiera 3. sezonu Virgin River 9 lipca na Netfliksie

REKLAMA