Co się będzie dziać w premierze 2. serii "Bridgertonów"? Twórca zdradza gorący tytuł pierwszego odcinka

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Fani z niecierpliwością czekają na 2. sezon "Bridgertonów". Tymczasem twórca podsyca ciekawość, dzieląc się nowym zdjęciem i sugerując, że nowe odcinki będą naprawdę gorące!

"Bridgertonowie" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netfliksa. W 2. sezonie, historia ma skupić się wokół  najstarszego z rodziny Bridgertonów, Anthony'ego (Jonathan Bailey), oraz arystokratki Kate Sharmy (Simone Ashley). Showrunner serialu Chris van Dusen uchylił rąbka tajemnicy na temat pierwszego odcinka nowej serii. Zapowiada się gorąco!

Bridgertonowie sezon 2 – znamy tytuł 1. odcinka

Twórca wrzucił zdjęcie ukazujące pierwszą stronę skryptu do premierowego odcinka 2. sezonu. Jego tytuł to "Capital R Rake", czyli w wolnym tłumaczeniu "Hulaka przez duże H" ("rake" to hulaka, lekkoduch, ale i po prostu typowy playboy) – jak możemy się domyślać, odnosi się to do samego Anthony'ego. Przy fotografii pojawiły się hasztagi: #sezon2 #nadchodzi oraz #scenariuszwdziczy, co wzbudziło szczególne zainteresowanie fanów.

Wiele osób powiązało widoczną na zdjęciu pszczołę ze słowami Jonathana Baileya, które aktor wypowiedział w trakcie wywiadu dla brytyjskiej edycji magazynu "Vogue":

– Będzie mnóstwo małych easter eggów dla wszystkich postaci. I powiem jedno: "Uważajcie na pszczoły" – powiedział aktor.

Wiele wskazuje na to, że widzowie nie będą mogli narzekać na brak rozrywki. Rege-Jean Page ostatnio porównał serial do zestawu Happy Meal, mając na myśli, że produkcja ma wiele do zaoferowania. Przypomnijmy, co w lutym na temat 2. sezonu "Bridgertonów" powiedział Jonathan Bailey:

– Sercem "Bridgertonów" jest intymność, tożsamość i seksualność. I oczywiście musimy mieć pewność, że tak samo będzie dalej. Jestem pewien, że nasi niesamowici producenci zdziałają cuda, żeby mieć pewność, że nadal będziemy mieć tę namiętność, na którą wszyscy zasługujemy.

Na 2. sezon będziemy musieli jeszcze poczekać - data nie została podana. W międzyczasie, Netfliks zamówił za to sezony 3 i 4 oraz spin-off o młodej królowej Charlotte.

Bridgertonowie są dostępni na Netfliksie

REKLAMA