Nowe zdjęcia z planu 4. sezonu "Stranger Things" są naprawdę mocne – ranna Jedenastka i widmo wojny

"Stranger Things" (Fot, Netflix)

Fani niecierpliwe czekają na 4. sezon "Stranger Things" - tym bardziej że zarówno twórcy, jak i obsada obiecują coś epickiego. Nowe zdjęcia zza kulis są naprawdę mocne – zobaczcie sami!

Twórcy i obsada "Stranger Things" są w trakcie prac nad 4. sezonem serialu. Prace wydłużają się ze względu na pandemię, a informacje m.in. o nowych postaciach tylko pobudzają ciekawość fanów. Najnowsze zdjęcia zza kulis sugerują, że 4. sezon będzie naprawdę mocny.

Stranger Things sezon 4: Jedenastka będzie ranna?

Portal Digital Spy jako pierwszy pokazał nowe zdjęcia zza kulis. Widzimy na nich Jedenastkę (Millie Bobby Brown), która leży na noszach i ma założoną maskę z tlenem. Czy to oznacza, że bohaterka zostanie ranna?

Stranger Things: Hawkins szykuje się do walki

Na innych zdjęciach z planu 4. sezonu "Stranger Things" widzimy sklep z bronią oraz wielu mieszkańców Hawkins z bronią w ręku. Pojawiły się spekulacje, że miasteczko szykuje się do walki – pytanie: z kim lub czym? Fani dostrzegli także Mayę Hawke (Robin) w pobliżu otoczonego drutem kolczastym ogrodzeniem i Sadie Sink (Max), wychodzącą ze sklepu z bronią. Zdjęcia możecie zobaczyć na stronie Metro UK.

Poprzednie zdjęcia zza kulisy sugerowały, że finał będzie naprawdę mroczny. Co czeka bohaterów serialu? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać. Nowy sezon zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA