Spin-off "Stranger Things" to kwestia czasu? Pojawiły się plotki o rozpoczęciu prac nad nowym serialem

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Uniwersum "Stranger Things" zostanie poszerzone? Według nowych informacji prace nad spin-offem już trwają, a twórcy lada dzień ogłoszą zamówienie na serial.

"Stranger Things" spokojnie można nazwać już kultową produkcją Netfliksa. Nic dziwnego, że fani nie chcą opuszczać serialowego świata – podczas gdy my czekamy na 4. sezon, pojawiły się plotki na temat potencjalnych spin-offów. David Harbour praktycznie potwierdził 5. sezon, a jak donosi jeden z amerykańskich serwisów o popkulturze, twórcy już wkrótce spełnią życzenia widzów i ogłoszą zamówienie na kolejny serial z uniwersum.

Stranger Things: Ma powstać spin-off serialu

Jak pisze Giant Freakin Robot, anonimowy informator z kręgów Netfliksa potwierdził, że twórcy są w trakcie prac nad spin-offem "Stranger Things", a informacja o jego zamówieniu ma zostać ogłoszona w najbliższym czasie. Nie wiadomo, czy za sterami zobaczymy braci Dufferów, jednak biorąc pod uwagę ich umowę ze streamingowym gigantem – jest to możliwe.

stranger things spin-off

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

O czym mógłby opowiadać spin-off? Gaten Matarazzo, czyli serialowy Dustin wypowiadał się wcześniej na temat pomysłu na serial o przygodach Dustina i Steve'a (Joe Keery).

– Myślę, że spin-off z Dustinem i Steve'em byłby dobry, gdyby był w jakimś niszowym formacie. Nie w formie pełnowymiarowego serialu, coś w rodzaju "WandaVison" lub serialu internetowego na przykład na YouTube, gdzie pojawiałaby się cotygodniowe odcinki o ich przygodach, tu i tam, coś w formie skeczy. Byłoby świetnie. To w pewien sposób przełamałoby format – powiedział aktor.

Giant Freakin Robot dorzuca swój pomysł: kontynuacja losów Jedenastki (Millie Bobby Brown), która przemierzałaby świat w poszukiwaniu innych osób obdarzonych mocami. Czy tak właśnie będzie? Tego dopiero się dowiemy. 4. sezon "Stranger Things" zobaczymy prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA