Wkrótce koniec zdjęć do 3. sezonu "The Umbrella Academy". Kiedy premiera nowych odcinków?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

"The Umbrella Academy" powróci z 3. sezonem i wiele wskazuje na to, że prace zmierzają już ku końcowi. Ale na premierę nowych przygód rodziny Hargreeves będziemy musieli jeszcze poczekać.

Serial "The Umbrella Academy", będący adaptacją komiksów o tym samym tytule, stał się prawdziwym hitem Netfliksa. Zdjęcia do 3. sezonu  ruszyły w lutym tego roku. Poznaliśmy już tytuły odcinków nowej serii oraz opisy członków The Sparrow Academy. Według nieoficjalnych informacji zdjęcia do 3. sezonu dobiegają końca.

The Umbrella Academy sezon 3: Kiedy koniec zdjęć?

Portal ShowBiz Cheat Sheet poinformował, że według fanowskiej strony na Twitterze zdjęcia zostaną zakończone 7 sierpnia. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Niestety, żadna oficjalna informacja na ten temat nie została podana. Cheat Sheet przewiduje, że serial powróci wiosną lub wczesnym latem 2022 roku.

Twórcy od początku nie chcą zdradzać za wiele – jednak cliffhanger z finału 2. sezonu "The Umbrella Academy" wskazuje na to, że akcja 3. serii będzie rozgrywać się w alternatywnej rzeczywistości. Aktorzy także dawali do zrozumienia, że warto czekać, ponieważ nowy sezon będzie pełen niespodzianek.

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" ponownie zobaczymy Elliota Page'a, Toma Hoppera, Davida Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera, Justina H. Mina, Ritu Arya i Colme Feore. Dołączy do nich grupka nowych aktorów, grających postaci z The Sparrow Academy: Britne Oldford ("Hunters"), Jake Epstein ("Designated Survivor"), Genesis Rodriguez ("The Fugitive") i Cazzie David, autorka powieści "No One Asked for This".

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA