Jodie Comer nie chce myśleć o końcu "Obsesji Eve". Gwiazda opowiada o pracy na planie finałowego sezonu

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Trwają zdjęcia do 4. sezonu "Obsesji Eve", który będzie finałowy. Gwiazda serialu, Jodie Comer powiedziała, że na razie nie myśli o tym, że to koniec, i opowiedziała, jak wygląda praca na planie.

Telewizja BBC America ogłosiła, że 4. sezon będzie ostatnim. Finałowa seria ma liczyć osiem odcinków, trwają także rozmowy o potencjalnych spin-offach. Obecnie cała ekipa pracuje na planie, a w sieci pojawiły się już pierwsze wycieki. Fanów zachwyciły m.in. zdjęcia Jodie Comer jako Villanelle w kolorowym kombinezonie.

Obsesja Eve sezon 4: Jodie Comer o końcu serialu

Jodie Comer wypowiedziała się na temat kręcenia ostatniego sezonu. Gwiazda powiedziała, że na razie nie chce myśleć o chwili, gdy na planie padnie ostatni klaps.

– Nie ma wrażenia, że jest inaczej, ale podejrzewam, że tak będzie za kilka tygodni. Zdecydowanie miałam moment, gdy pewnego dnia spojrzałam na klaps przed wykonaniem ujęcia i pomyślałam "O mój Boże". Myślałam o chwili, w której będzie to już ostatnie ujęcie, i było to naprawdę emocjonalne – powiedziała w rozmowie z Digital Spy.

Obsesja Eve jodie comer koniec serialu

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Aktorka dodała, że na razie wszyscy skupiają się na pracy i nie pozwalają, by emocje wpłynęły na obsadę oraz ekipę w negatywny sposób:

– Mamy jeszcze dwa bloki do zrobienia, zanim pozwolimy, żeby to wszystko nas przerosło. W tej chwili działamy pełną parą i skupiamy się na jak najlepszym wykonywaniu swojej pracy. Ale to będzie słodko-gorzkie – skomentowała.

Czym zaskoczy nas "Obsesja Eve" w nowych odcinkach? Z plotek wynika m.in. że zobaczymy przemianę Villanelle w świętoszkę. Finałowy sezon ma mieć nową showrunnerkę i główną scenarzystkę, Laurę Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") –  zastąpi ona Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła poprzednią serię. Nowe odcinki planowane są na 2022 rok.

Obsesja Eve jest dostępna na HBO GO

REKLAMA