Kolejna śmierć w 'Virgin River"? Fani spekulują, że w 4. sezonie pożegnamy Connie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie "Virgin River" byliśmy świadkami wyjątkowo smutnego pogrzebu. Wśród teorii pojawiły się domysły, że na jednym pochówku się nie skończy i pożegnamy kolejną bohaterkę.

Twórcy "Virgin River" wielokrotnie udowodnili, że w pozornie spokojnym miasteczku, może wydarzyć się wszystko. W 3. sezonie pożegnaliśmy Lilly (Lynda Boyd) – a fani spekulują, że to nie koniec pogrzebów. Wielu widzów uważa, że Paige (Lexa Doig) także już nie żyje. Są też pytania o dalsze losy Hope. Teraz teorie skupiły się na kolejnej bohaterce. Domysły fanów, którzy podejrzewają, że Connie (Nicola Cavendish) może umrzeć, zebrał Cheat Sheet.

Virgin River sezon 4: Zobaczymy śmierć Connie?

Skąd takie spekulacje? Connie zna prawdę o zniknięciu męża Paige, Wesa (Steve Bacic), i razem z Preacherem (Colin Lawrence) zajęła się Christopherem pod nieobecność Paige. W 3. sezonie "Virgin River" w miasteczku pojawił się równie niebezpieczny i gotowy na wszystko Vince (Ian Tracey), brat bliźniak Wesa.

W finałowym odcinku 3. sezonu "Virgin River" Connie i Christopher natrafiają na Vince'a, który czekał na nich niedaleko domu Preachera. W tym momencie nie ma pewności, co dokładnie tam się wydarzyło – wielu fanów obawia się jednak, że brat Wesa skrzywdził albo wręcz zabił starszą kobietę, ponieważ ona i chłopiec nie mogą liczyć na niczyją pomoc. Inni widzowie powątpiewają w tę teorię – Connie wielokrotnie wykazała się hartem ducha, co oznacza, że nie podda się tak łatwo.

virgin river sezon 4 connie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Co z 4. sezonem "Virgin River"? Netflix wciąż milczy, jednak zarówno obsada, jak i showrunnerka Sue Tenney chętnie zdradzają, co nas czeka w kolejnych odcinkach. Tim Matheson, serialowy Doktor, w połowie lipca tak komentował niejasną sytuację w rozmowie z Radio Times:

– Cóż, Netflix milczy na ten temat – po prostu waham się powiedzieć cokolwiek, co mogłoby ich zdenerwować. Z tego co rozumiem to [początek zdjęć] nastąpi już lada dzień.

Według nieoficjalnych doniesień zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" już wystartowały, a koniec planowany jest na listopad. Nie brak także spekulacji o dacie premiery nowych odcinków: w wersji optymistycznej jest mowa o maju 2022 roku.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA