Brady został wrobiony z zazdrości? Fani "Virgin River" wysnuli kolejną teorię po finale 3. sezonu

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Dalej nie wiadomo, kto postrzelił Jacka w finale 2. sezonu "Virgin River". Głównym podejrzanym jest Brady, jednak fani wierzą w jego niewinność i mają kolejne domysły w sprawie.

"Virgin River" powróciło na początku lipca wraz z kolejną dawką cliffahngerów oraz niespodziewanych rozwiązań fabularnych. Jednym z bardziej szokujących momentów było aresztowanie Brady'ego (Benjamin Hollingsworth). Wielu fanów wierzy jednak w niewinność bohatera.

Virgin River: Mike wrobił Brady'ego z zazdrości?

Pod koniec 3. sezonu Brady został aresztowany za postrzelenie Jacka. Wielu widzów uważa, że prawdziwym sprawcą jest Mike. Teraz w sieci pojawiła się nową teoria, którą przedstawił Showbiz Cheat Sheet. Jak wiadomo, Brady nawiązał bliską relację z Brie (Zibby Allen), siostrą Jacka. Fani serialu sądzą, że Mike jest zakochany w tej bohaterce, dlatego tak zależało mu na aresztowaniu Brady'ego.

W trakcie sceny z aresztowaniem Mike podszedł do niej i wyraźnie pokazał, że nie podoba mu się jej zażyłość z Bradym. Jednocześnie zasugerował jej "coś lepszego" – czyli prawdopodobnie siebie na miejsce Brady'ego.

– Brie, jeśli chcesz się tego trzymać, to twoja decyzja. Ale jeśli chcesz usłyszeć moje zdanie, to marnujesz swój czas. Stać cię na coś o wiele lepszego – powiedział.

virgin river brady mike

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Benjamin Hollingsworth wypowiedział się na temat przyszłości relacji Brie i Brady'ego – a jego słowa sugerują, że ich fani wciąż mogą mieć nadzieję na happy end w ich relacji. Przypomnijmy, co powiedział:

– Myślę, że ona chce mu wierzyć. On przyznał się do tego, że był tam w noc postrzału i że przebywał w więzieniu, naprawdę się przed nią otworzył. On powiedział: "Oto kim jestem". Powiedział, że nie ma nic do ukrycia, więc biorąc pod uwagę to wszystko, co się wydarzyło, ona pewnie się zastanawia: "Czy podjęłam złą decyzję? Czy tak źle oceniłam tego człowieka?".

Netflix oficjalnie nie ogłosił zamówienia na 4. sezon. Nieoficjalnie – zdjęcia do nowych odcinków miały rozpocząć się w Kanadzie pod koniec lipca i potrwać do końca listopada. W wersji optymistycznej 4. sezon "Virgin River obejrzymy w maju 2022 roku.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA