Ile lat ma Jack z "Virgin River"? Strona autorki książek rozwiewa wątpliwości

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jack to jeden z dwójki głównych bohaterów "Virgin River", ale jego przeszłość wciąż jest pełna niewiadomych. Ile lat ma przystojny właściciel baru? Znamy odpowiedź na pytanie!

"Virgin River" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Produkcja przedstawia losy Mel Monroe (Alexandra Breckenridge), która przyjeżdża do urokliwego miasteczka Virgin River, by zapomnieć o bolesnej przyszłości. Jej partnerem staje się właściciel baru i były żołnierz marines Jacka Sheridana (Martin Henderson). Chociaż serial doczekał się już trzech sezonów, o przeszłości Jacka wiemy naprawdę niewiele – na przykład fani często zadają pytanie, ile on ma lat.

Virgin River: Ile lat ma Jack Sheridan w serialu? 

Z serialu się tego nie dowiecie, ale, jak podaje serwis Showbiz Cheat Sheet, informację o wieku Jacka, jak również innych bohaterów można znaleźć na stronie autorki książek, na podstawie których powstał serial. Jak czytamy na stronie Robyn Carr, ukochany Mel ma na początku 40 lat, zaś główna bohaterka – 32 lata.

Virgin River ile lat ma Jack

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Przed 4. sezonem "Virgin River" jest kilka pytań, jeśli chodzi o postać Jacka. Wciąż nie znamy odpowiedzi na pytanie, kto go postrzelił w finale 2. serii i kto podpalił jego dom na początku 3. serii. Dodatkowo przyszłość jego i Mel wydaje się mocno niepewna, po tym jak ona wyznała mu, że jest w ciąży – i nie jest pewna, czy ojcem jest on, czy jej zmarły mąż. "Dowiecie się przed końcem 4. sezonu" – skomentowała ten cliffhanger showrunnerka serialu Sue Tenney. Z kolei Alexandra Breckenridge dodała, że ma nadzieję, że to jednak jest dziecko Jacka, bo jeśli nie, to będzie ciężko.

– To by było niezmiernie trudne. Byłoby to ogromne wyzwanie, zwłaszcza dla Jacka. Jeśli zostanie, jeśli jest tak oddany Mel, będzie naprawdę ciężko mieć dziecko, które jest dzieckiem jej zmarłego męża. Ona prosi o bardzo wiele – powiedziała.

Netflix wciąż milczy w sprawie kolejnego sezonu, ale według nieoficjalnych informacji, zdjęcia miały rozpocząć się w Kanadzie pod koniec lipca. W międzyczasie fani tworzą kolejne teorie m.in. dlaczego Brady tak naprawdę został aresztowany oraz jaki los spotka Connie. Nie brak także spekulacji o dacie premiery nowych odcinków: w wersji optymistycznej nowe odcinki zobaczymy w maju 2022 roku.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA