Big John złoczyńcą i śmierć kogoś z Płotek w 3. sezonie "Outer Banks"? Poznajcie teorie popularne wśród fanów

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

"Outer Banks" to pościgi, wybuchy i niezłe plot twisty. Fani zastanawiają się, co jeszcze czeka grupę przyjaciół, dzieląc się swoimi teoriami. Czy zobaczymy śmierć jednego z bohaterów?

"Outer Banks" powróciło z 2. sezonem. Finał obfitował w zwroty akcji i cliffhangery, pozostawiając nas z kilkoma pytaniami. Netflix milczy w sprawie kolejnej serii, ale twórcy chętnie dzielą się tym, co mają w planach. Fani także nie próżnują, przedstawiając kolejne teorie dotyczące dalszych losów Płotek. Najpopularniejsze z nich zebrał serwis Showbiz Cheat Sheet.

Outer Banks sezon 3: Płotki się podzielą?

W finale 2. sezonu "Outer Banks" okazało się, że Big John (Charles Halford), ojciec Johna B (Chase Stokes), żyje. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że nawiąże współprace z Carlą Limbrey (Elizabeth Mitchell). Niektórzy z fanów uważają, że jeśli mężczyzna nawiąże kontakt z synem, spowoduje to rozłam w grupie Płotek.

– Założę się, że grupa rozpadnie się praktycznie na dwie frakcje: John B i Sarah pójdą za Big Johnem oraz Limbrey, w końcu tata Johna B wrócił zza grobu. Pope, Kiara, Cleo i JJ spróbują szukać skarbów na własną rękę, ponieważ on się Pope'owi należy czy coś w ten deseń – napisał jeden z użytkowników Reddita.

outer banks sezon 3 teorie

"Outer Banks" (Fot. Netflix)

Outer Banks sezon 3: Jeden z bohaterów umrze?

Do tej pory bohaterowie "Outer Banks" mieli naprawdę ogromne szczęście. Praktycznie każdy z nich był o włos od śmierci – ale czy ta dobra passa będzie trwać wiecznie? A może ofiarą będzie Topper (Austin North) lub Ward (Charles Esten)?

– Rafe zabije Warda, Limbrey pomoże Johnowi B, ale zatrzyma informację, że jego tata żyje, jako kartę przetargową. [Wheezie – siostra Sary] w końcu zrobi coś poza biernym egzystowaniem, a Topper straci nad sobą panowanie. Miłą niespodzianką byłoby, gdyby Topper skonfrontował się z Rafe'em w związku z sytuacją z Sarah po raz ostatni i sam się poświęcił. W ten sposób Topper miałby swój "akt odkupienia", a Rafe zostanie wyróżniony jako główny czarny charakter. Plus – w serialu w końcu zginąłby ktoś, kto nie jest tylko pomocniczą postacią – czytamy na Reddicie.

Wśród typowanych osób znajdują się także Big John oraz Ward. Fani spekulują, że pomiędzy bohaterami dojdzie do ostatecznego starcia, podczas którego jeden z nich straci życie.

Outer Banks sezon 3: Big John ma złe zamiary?

John B jest przekonany, że Ward zabił jego ojca i jest głównym złoczyńcą w historii. Niektórzy widzowie uważają, że Big John także ma swoje za uszami i pokaże swoją prawdziwą twarz w kolejnym sezonie. Żądza zdobycia skarbu, zdrada własnego syna lub wręcz przeciwnie – posunięcie się do drastycznych kroków, by go ratować.

– To oczywiste, że Big John wraca, by rozegrać ostateczną partię z Wardem w 3. lub 4. sezonie. Big John wciąż jest dobrym facetem, ale podejmie drastyczne środki, by uratować syna – czytamy.

Wielu fanów liczy także na rozwój relacji Kiary i JJ-a. Na razie nie ma informacji o kolejnym sezonie "Outer Banks", jednak biorąc pod uwagę popularność serialu, szanse na kontynuacje są spore.

2. sezon Outer Banks jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA