Syn Berlina i dawna miłość Tokio w 5. sezonie "Domu z papieru" – zobaczcie zdjęcia nowych bohaterów serialu

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Premiera 5. sezonu "Domu z papieru" zbliża się wielkimi krokami, a twórcy dają do zrozumienia, że nie będziemy się nudzić. Zobaczcie zdjęcia nowych bohaterów – w tym syna Berlina!

"Dom z papieru" powróci z nowymi odcinkami już we wrześniu. Netflix podzielił się ostatnio plakatami promującymi 5. sezon, zaś fani spekulują, kto zginie w finałowych odcinkach. Tymczasem twórcy odkryli kolejną kartę i ujawnili, kogo nowego zobaczymy w nadchodzącym sezonie.

Dom z papieru sezon 5 – nowi bohaterowie

Widzowie poznają syna Berlina (Pedro Alonso), Rafaela, którego zagra Patrick Criado ("Wielka hiszpańska rodzina"). Rafael ma 31 lat, studiował inżynierię komputerową na MIT w Massachusetts i jest całkowicie pewien jednego: nie chce być taki jak jego ojciec.

dom z papieru sezon 5 rafael

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

dom z papieru sezon 5 rafael

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Dowiemy się także nieco więcej o przeszłości Tokio (Úrsula Corbero). Jak wiadomo, ta bohaterka wcześniej prowadziła przestępczą działalność wraz ze swoim ukochanym René – w tym sezonie będziemy mieli okazję poznać go bliżej. W jego postać wcieli się Miguel Ángel Silvestre, dobrze znany widzom z takich hitów jak "Sky Rojo" oraz "Sense8".

Dom z papieru sezon 5 tokio rene

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Poznamy również mężczyznę o imieniu Sagasta. José Manuel Seda, ("Perdóname") zagra dowódcę Sił Specjalnych Hiszpańskiej Armii. Jest zaprawiony w niezliczonych międzynarodowych misjach przeciwko najgorszym przedstawicielom ludzkiego gatunku. Jest człowiekiem o analitycznym umyśle, który nie cofnie się przed niczym by osiągnąć sukces – jeśli trzeba, będzie zdolny wyjść poza wszelkie normy moralne.

dom z papieru nowi bohaterowie

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Dom z papieru – co się wydarzy w 5. sezonie?

W 5. sezonie "Domu z papieru" gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii już od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich.

Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę. Zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru" znajdziecie tutaj.

W serialu ponownie wystąpią Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) oraz Pedro Alonso (Berlin).

Dom z papieru sezon 5A – premiera 3 września na Netfliksie

REKLAMA