Czy Brie wyjedzie z Virgin River w 4. sezonie? Aktorka sugeruje, w którą stronę pójdzie wątek siostry Jacka

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Chociaż Virgin River to małe miasteczko, to dla każdego znajdzie się tam miejsce. W 3. sezonie serialu poznaliśmy siostrę Jacka, Brie – ale czy zagości na dłużej?

"Virgin River" powróciło w zeszłym miesiącu z 3. sezonem. Poza porządną dawką cliffhangerów, m.in. z ciążą Mel, nowe odcinki zapoznały nas również z Brie (Zibby Allen), siostrą Jacka. Ta bohaterka trochę się różni od tej z książek Robyn Carr – w serialowej wersji przyjechała, by zacząć od nowa po tym, jak rzuciła pracę w kancelarii prawnej i była ofiarą napastowania seksualnego.

Virgin River sezon 4: Brie wyjedzie z miasteczka?

Prawniczka nawiązała romantyczną relację z Bradym i jako jedna z nielicznych ma wątpliwości co do jego winy. Przypomnijmy – Brady (Benjamin Hollingsworth) został aresztowany za postrzelenie Jacka. W świetle tych wydarzeń Brie zaczęła rozważać wyjazd z Virgin River. Czy to oznacza, że pożegnamy się z jej postacią? Aktorka odniosła się do tej kwestii w rozmowie z Hollywood Life.

– Jako fanka serialu oczywiście, że chciałabym, żeby została. Obiektywnie, nigdy nie chcę się z nią rozstawać. Ale zobaczymy, w którą stronę ona pójdzie – powiedziała.

virgin river sezon 4 brie czy wyjedzie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jak dodała, serial dał nam dobry argument za tym, żeby Brie mimo wszystko została – to jej znajomość z Mel, która bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

– Myślę, że jest coś cennego w tym, że mogła być szczera z Mel i uważam, że to dopiero początek ich przyjaźni. Te dwie dziewczyny mają pod tym względem o wiele więcej do odkrycia. Wiem, że Mel przydałaby się teraz przyjaciółka. Byłoby niefajnie, gdyby Brie odeszła, gdy dopiero co zaczęła tworzyć te relacje. Jestem ciekawa co Sue [Tenney, showrunnerka serialu] zrobi, jeśli będziemy mieć na tyle szczęścia, by dostać 4. sezon – powiedziała.

Virgin River sezon 4: Kto postrzelił Jacka?

W sieci nie brakuje spekulacji dotyczących zagadki zamachu na Jacka (Martin Henderson).  Niektórzy fani uważają, że prawdziwym sprawcą jest Mike. Niedawno portal Showbiz Cheat Sheet przedstawił także teorię, według której Brady został wrobiony z powodu zazdrości policjanta o jego relację z Brie.

virgin river zibby allen brie wyjazd

"Virgin River" (Fot. Netflix)

A kto naprawdę postrzelił Jacka? Martin Henderson powiedział, że zna sprawcę i że fani także prędzej czy później poznają odpowiedź na to pytanie. Przypomnijmy słowa aktora:

– Byłoby niesprawiedliwym wobec publiczności, gdyby nie uzyskali odpowiedzi. To by było trochę słabe, ciągnąć to, a potem trzymać to w tajemnicy. Musi być rozwiązanie i oczywiście to jeszcze bardziej komplikuje jego [Jacka] relacje z Bradym – miło będzie zobaczyć, jak niektóre z tych spraw zostaną wyjaśnione i być może doprowadzą do swego rodzaju uzdrowienia – wypowiedział się Henderson.

Netflix wciąż milczy w sprawie 4. sezonu "Virgin River". Według nieoficjalnych informacji, zdjęcia miały rozpocząć się w Kanadzie pod koniec lipcaNetflix Life z kolei doniosło, że nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie już w maju 2022 roku.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA