Zobaczcie niesamowitą sesję zdjęciową Emmy Corrin. Gwiazda "The Crown" przyznaje, że nie pamięta Diany

Emma Corrin (Fot. W Magazine)

Co Emma Corrin sądzi o księżnej Dianie i dlaczego cieszy się, że nadal mieszka z przyjaciółmi? Zobaczcie niezwykłą sesję gwiazdy "The Crown" i poznajcie ją bliżej.

Emma Corrin zachwyciła widzów rolą księżnej Diany w "The Crown". Do serialu trafiła w nietypowy sposób i stała się sławna praktycznie z dnia na dzień. Aktorka obecnie gra w sztuce "Anna X" – z tej okazji wzięła udział w niecodziennej sesji zdjęciowej dla W Magazine. Zdjęcia zrobił fotograf Tim Walker, zaś stylizacją zajął się Harry Lambert.

Emma Corrin z The Crown o księżnej Dianie

Gwiazda "The Crown" przy okazji sesji udzieliła również wywiadu, w którym odniosła się do popularności, jaką przyniosła jej rola Diany. Jak mówi, była małym dzieckiem, gdy księżna zginęła w wypadku.

– Nie mam o niej żadnych wspomnień i myślę, że to naprawdę mi pomogło. To była czysta karta. Był wyraźny związek pomiędzy niestabilnym dzieciństwem Diany a jej poszukiwaniem czegoś przyjaznego. Wiedzieliśmy, że była bardzo ciepłą osobą, którą ciągnęło do ludzi. Szukała ukojenia w czymś ciepłym i znajomym, ale tego nie znalazła; w rodzinie królewskiej spotkało ją dokładne przeciwieństwo tego – powiedziała.

Emma Corrin wspomniała także o swoich relacjach z Joshem O'Connorem, serialowym księciem Karolem. Aktorzy wspólnie spędzali czas na studiowaniu historii nieszczęśliwych małżeństw, by jak najlepiej zagrać swoje role. Aktorka podkreśliła, że to dzięki koledze z planu była w stanie poradzić sobie w trudnych momentach podczas kręcenia.

Emma Corrin opowiada o sławie i niebinarności

Corrin ceni sobie relacje z rodziną i przyjaciółmi. Gwiazda przyznała, że dalej mieszka ze swoimi współlokatorami w mieszkaniu w północnej części Londynu. Aktorka uważa, że pozwala jej to zachować skromność – nie jest także fanką czerwonych dywanów, a pandemia pozwoliła jej uniknąć tego typu wydarzeń.

– Oni są dla mnie czymś stałym. Znali mnie wcześniej i byli ze mną w trakcie tego wszystkiego – powiedziała.

Gwiazda "The Crown" w lipcu wyznała, że jest osobą niebinarną na swoim Instagramie i posługuje się zaimkami "ona/oni". Corrin otrzymała ogromne wyrazy wsparcia i zaznaczyła, że swoim działaniem chce pomagać innym.

– Myślę, że staliśmy się znacznie bardziej świadomi naszej pozycji w kręgach społecznościowych, w których działamy – skomentowała.

W 5. sezonie "The Crown" w roli księżnej Diany zastąpi ją Elizabeth Debicki. Netflix podzielił się już pierwszym zdjęciem aktorki w serialowej roli.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA