Lucyfer odkrywa zalety i wady kreskówkowego świata. Zobaczcie zdjęcia i uroczy klip z nietypowego odcinka

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Już niewiele dzieli nas od finałowego sezonu "Lucyfera". Fani mogą spodziewać się wielu atrakcji, w tym odcinka animowanego – co czeka bohaterów w kreskówkowej rzeczywistości?

"Lucyfer" już niedługo powróci po raz ostatni. Zanim ostatecznie pożegnamy się z przystojnym diabłem, czeka nas parę niespodzianek. Twórcy zdradzili już skąd wziął się pomysł na animowany odcinek, teraz fani otrzymali małą zapowiedź tego, co nas czeka.

Lucyfer sezon 6 – zdjęcia z odcinka animowanego

"Yabba Dabba Do Me" będzie trzecim odcinkiem 6. sezonu. Dalej niewiele wiadomo na temat fabuły, ale Netflix podzielił się krótkim klipem. Lucyfer (Tom Ellis) z rozczarowaniem odkrywa, że w kreskówkowym świecie whiskey to sok jabłkowy. Fragment znajduje się na samym końcu kompilacji wcześniejszych – świetnych – momentów z serialu.

Teaserowe zdjęcia z kolei pokazują, że Chloe (Lauren German) dla odmiany całkiem nieźle odnajdzie się w kreskówkowym świecie – jak widzimy, z chęcią będzie wykorzystywać zalety innej rzeczywistości.

lucyfer odcinek kreskówkowy

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Jak zdradzili już wcześniej twórcy "Lucfera", za animację odcinka odpowiada producentka Jennifer Coyle i jej zespół animatorów – czyli ekipa tworząca popularną kreskówkę dla dorosłych "Harley Quinn". Showrunnerka "Lucyfera" Ildy Modrovich powiedziała także, że inspiracją do kreskówkowego wyglądu postaci były animacje studia Hannah-Barbera oraz Looney Toones.

Co jeszcze nas czeka w 6. sezonie "Lucyfera"? Tom Ellis ostatnio zasugerował, że podczas finału fanom przydadzą się chusteczki. Krążą też domysły, że w serialu może pojawić się Adam, mąż Ewy. Kolejne atrakcje to starcie ze zbuntowaną anielicą Rory i możliwe podróże w czasie, o których spekulują fani.

Lucyfer sezon 6 – premiera 10 września na Netflix

lucyfer sezon 6 odcinek animowany

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

lucyfer odcinek kreskówkowy

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

lucyfer odcinek kreskówkowy

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

lucyfer odcinek kreskówkowy

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

REKLAMA