5. sezon "The Crown" ma już Williama i Harry'ego! Poznajcie młodych aktorów, którzy zagrają synów Diany

"The Crown" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" ruszyły pełną parą. W sieci pojawia się coraz więcej nieoficjalnych zdjęć z planu. Najnowsze z nich pokazały młodych książąt. Kim są serialowi William i Harry?

Ekipa "The Crown" pracuje obecnie na planie 5. sezonu. Fanom od czasu do czasu udaje się wypatrzeć aktorów, a w sieci można znaleźć nieoficjalne fotki zza kulis. Ostatnio były to zdjęcia m.in. Elizabeth Debicki, która zastąpi Emmę Corrin w roli księżnej Diany. Teraz możemy przekonać się, jak wyglądają – i kim są – jej synowie.

The Crown sezon 5 – William i Harry obsadzeni

Jak poinformował tabloid "The Sun" twórcom udało się obsadzić role książąt Harry'ego i Williama. Chłopcy po raz pierwszy zostali spostrzeżeni wraz z Elizabeth Debicki i Dominikiem Westem (Karol) na planie w Dunsfold Aerodrome w Surrey. W roli księcia Harry'ego zobaczymy 7-letniego Teddy'ego Hawleya, zaś w księcia Williama wcieli się 11-letni Timothee Sambor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Crown — Brasil. (@thecrownfas)

Jak wcześniej podawano, produkcja miała poważne problemy castingowe. To nie jedyna trudność dla twórców "The Crown". Wiadomo, że 5. sezon ma pokazywać wydarzenia chwilę przed i po śmierci księżnej Diany. Według anonimowych informatorów tabloidu "Daily Mail", twórca serialu Peter Morgan podchodzi ostrożnie do tematu zmagań książąt Harry'ego i Williama ze stratą matki.

– Rozmawiałam z nim o tym i on jest bardzo świadomy odpowiedzialności, jaką czuje wobec Harry'ego i Williama wraz z posuwającą się do przodu akcją. To, co przeszli, było niezwykle bolesne dla dwóch chłopców i młodych mężczyzn. On czuje, że ma wobec nich obowiązek – skomentowała Bowman (gospodyni podcastu "The Crown: Official Podcast", w którym Morgan jest częstym gościem).

"The Crown" jest pod stałym ostrzałem brytyjskich polityków i rodziny królewskiej. Nie zabrakło oskarżeń o zakłamywanie rzeczywistości. Poza historią księżnej Diany, 5. sezon może wzbudzić kontrowersję także innym wątkiem. W nowych odcinkach zostanie pokazana przyjaźń księcia Filipa z arystokratką Penny Knatchbull.

Nowe odcinki "The Crown" zobaczymy prawdopodobnie dopiero w 2022 roku.

The Crown jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA