Archie i Betty będą razem w finale 5. sezonu? Twórca "Riverdale" zasugerował, że to nie koniec Barchie

"Riverdale" (Fot. CW)

Archie i Betty to bohaterowie, których relacja ma znaczące grono fanów. Twórca "Riverdale" sugeruje, by nie tracić nadziei – czy w finale 5. sezonu para znowu się zejdzie?

Chociaż bohaterowie "Riverdale" są już dorośli, w serialu nie brakuje dramatów rodem z liceum. Betty (Lili Reinhart) i Archie (KJ Apa) w 5. sezonie nawiązali na krótko relację typu friends with benefits. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa sugeruje, że tę dwójkę czeka jeszcze więcej w końcówce sezonu.

Riverdale sezon 5: Archie i Betty będą razem?

Archie i Betty zdecydowali przestać umawiać się na szybkie numerki i pozostać przyjaciółmi. Jak podaje serwis TVLine – to jeszcze nie koniec zmian w ich relacji.

– [To będzie] coś więcej niż tylko kilka spojrzeń na siebie, gdy będziemy zmierzać do tych ostatnich odcinków – powiedział twórca.

To nie pierwszy raz, gdy showrunner daje nadzieję fanom Barchie. W sierpniu także podkreślał, że relacja tej dwójki to wciąż otwarty temat:

– Wątek Betty i Archiego nie jest jeszcze zakończony, a ich relacja się pogłębi, zwłaszcza kiedy dotrzemy do ostatnich odcinków – skomentował.

riverdale sezon 5 archie betty

"Riverdale" (Fot. Netflix)

Przed nami jednak jeszcze wiele niespodzianek. W jednym we wcześniejszych wywiadów twórca zdradził, że w 16. odcinku, czeka nas pełen emocji moment pomiędzy Betty a Jugheadem (Cole Sprouse). Przypomnijmy jego słowa:

– Myślę, że pomiędzy Betty i Jugheadem jest znacznie większy dystans do pokonania niż między Archiem i Veronicą. Powiem tylko, że według mnie muszą najpierw odbudować przyjaźń i odkryć tajemnicę tej wiadomości głosowej, która jest tak mroczna, bo Cole [Sprouse] całym sercem się w to zaangażował. Myślę, że mają przed sobą małą podróż i swoje własny sprawy do uporządkowania.

Wydaje mi się, że to w 16. odcinku Cole i Lili [Reinhart] mają piękną scenę, to niemal jak sztuka składająca się z jednego aktu – to tylko ta dwójka, rozmawiająca o tym, jak wyglądało ich życie bez siebie nawzajem, i to jest piękne. Otwierają się przed nimi drzwi – skomentował twórca.

Cokolwiek nie wydarzy się w finałowych odcinkach 5. sezonu (w tym momencie zostały dokładnie cztery odcinki), na pewno nie będzie to koniec. Przerwa w emisji tym razem będzie bardzo krótka – 16 listopada serial wróci z 6. sezonem, w którym nie zabraknie kolejnych pokręconych perypetii Archiego i jego przyjaciół. Zdjęcia już się rozpoczęły, a twórca zasugerował, że nie wszyscy wyjdą z tego żywi.

Kolejne odcinki Riverdale w czwartki na Netflix

REKLAMA