O kim będzie spin-off "Stranger Things"? Szef Netfliksa zasugerował, że fanowskie marzenia mogą się spełnić

"Stranger Things" (Fot, Netflix)

Od dłuższego czasu słychać głosy o potencjalnych spin-offach "Stranger Things". Pomysłów nie brakuje, a Ted Sarandos z Netfliksa zasugerował, kto może być bohaterem nowego serialu.

Niedawno zakończyły się prace na planie 4. sezonu "Stranger Things". W lipcu anonimowy informator z kręgów Netfliksa potwierdził, że twórcy są w trakcie pierwszych prac nad spin-offem. O czym będzie serial?

Stranger Things – będzie spin-off o Jedenastce?

Jak donosi Deadline, Ted Sarandos, jeden z szefów Netfliksa, podczas występu na Code Conference odniósł się do spekulacji o spin-offie "Stranger Things". Sarandos przyznał, że "franczyzy są dobre, ale tak naprawdę chcesz hitów".

Czy takim hitem miałby być spin-off z Millie Bobby Brown w roli Jedenastki? Deadline zauważa, że gwiazda ma podpisany lukratywny kontrakt z Netfliksem i że podobno miały już miejsce rozmowy na temat jej przyszłości w uniwersum braci Dufferów. Nie ma też wątpliwości, że serial z nią byłby gwarantowanym hitem.

stranger things spin off jedenastka

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Sama Brown powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Elle, jak wyobraża sobie dalszy rozwój postaci Jedenastki.

– Mam nadzieję, że ona odkryje to, kim jest, ale bez chłopaka czy męskiego wpływu w swoim życiu. Jest Mike, jest tata Hopper i reszta chłopaków. Nawet bez Max, ona sama musi odnaleźć siebie. Każdy potrzebuje momentu, żeby usiąść i pomyśleć: "Kim jestem jako osoba, kim jestem bez tych wszystkich ludzi dookoła? Jak mogę pokochać siebie?" Nie wiem, czy ona jeszcze wie, jak to zrobić. Chciałabym, żeby Jedenastce udało się pokochać samą siebie i dowiedziała się, kim naprawdę jest, co jest naprawdę trudne biorąc pod uwagę okoliczności, w których się znajduje. Myślę, że ona potrzebuje tej małej podróży w głąb siebie.

Chociaż Brown wypowiadała się na temat 4. sezonu, nie ulega wątpliwości, że postać Jedenastki ma naprawdę wiele do zaoferowania. Wśród pomysłów fanów jest również spin-off o przygodach Dustina (Gaten Matarazzo) i Steve'a (Joe Kerry). Przypomnijmy, co Matarazzo powiedział na ten temat:

– Myślę, że spin-off z Dustinem i Steve'em byłby dobry, gdyby był w jakimś niszowym formacie. Nie w formie pełnowymiarowego serialu, coś w rodzaju "WandaVison" lub serialu internetowego na przykład na YouTube, gdzie pojawiałaby się cotygodniowe odcinki o ich przygodach, tu i tam, coś w formie skeczy. Byłoby świetnie. To w pewien sposób przełamałoby format.

Stranger Things spin off Jedenastka

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Twórcy na razie nic nie potwierdzają. Na 4. sezon "Stranger Things" będziemy musieli jeszcze poczekać, ale dostaliśmy już kilka teaserów. W najnowszym z nich odwiedziliśmy dom rodem z horroru.

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA