Mąż Charmaine i toksyczny były Brie to ta sama osoba? Fani "Virgin River" mają nową teorię przed 4. sezonem

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W "Virgin River" żaden z bohaterów nie ma łatwej przeszłości. Do tego grona zalicza się Brie, która uciekła przed agresywnym partnerem. Czy jej eks to nowy mąż Charmaine?

Po tygodniach oczekiwania i nieoficjalnych informacji, Netflix w końcu potwierdził – to nie koniec "Virgin River". Na dodatek platforma zamówiła od razu dwa kolejne sezony. Nie brakuje fanowskich teorii przed 4. sezonem – najnowszą z nich przedstawia Showbiz Cheat Sheet.

Virgin River: Mąż Charmaine jest byłym Brie?

W 3. sezonie poznaliśmy nowego partnera Charmaine (Lauren Hammersley). Ona i Todd (Patrick Sabongui) wzięli ślub zaledwie po miesiącu znajomości. Zachowanie mężczyzny wskazuje, że nie jest tym, za kogo się podaje. Od początku wydaje się manipulować Charmaine, zmusił ją do przeprowadzki oraz chce całkowicie wykluczyć Jacka (Martin Henderson) z życia nienarodzonych bliźniąt.

To, w jaki sposób Todd traktuje ukochaną, wielu fanom skojarzyło się z agresywnym eks siostry Jacka, Brie (Zibby Allen). Mąż Charmaine wydaje się nie znosić sprzeciwu, co idealnie pasuje do wizerunku mężczyzny, o którym tak oto Brie opowiadała w rozmowie z Mel (Alexandra Breckenridge):

– Sześć miesięcy temu zaczęłam spotykać się z tym adwokatem, o którym ci mówiłam. Spotkaliśmy się na zbiórce pieniędzy,  był mądry i przystojny, a chemia pomiędzy nami była szalona. Pewnej nocy byliśmy razem, ja byłam zmęczona całodzienną pracą, więc powiedziałam mu "nie". Ale on nie przestał. A kiedy skończył, zaczęłam płakać i wiesz, co zrobił? Ubrał się i wyszedł, nic nie mówiąc.

virgin river bire todd

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Brie przyjechała do Virgin River, by uporać się z traumą. Nawiązała relację z Bradym (Benjamin Hollingsworth), który został aresztowany za postrzelenie Jacka. Czy w świetle tych wydarzeń, prawniczka wyjedzie z miasta? Aktorka nie ukrywa, że nie chce żegnać się z postacią.

– Jako fanka serialu oczywiście, że chciałabym, żeby została. Obiektywnie, nigdy nie chcę się z nią rozstawać. Ale zobaczymy, w którą stronę ona pójdzie – powiedziała.

Z przecieków wynika, że zdjęcia do 4. sezonu rozpoczęły się w Kanadzie pod koniec sierpnia i potrwają do końca listopada. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Serwis Netflix Life podał, że najwcześniejszy możliwy termin to maj 2022 roku, prawdopodobnie jednak poczekamy do lata 2022.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA