Czy to będzie nowy chłopak Cassie? Kaley Cuoco dzieli się zdjęciami zza kulis 2. sezonu "Stewardesy"

'Stewardesa" (Fot. HBO Max)

"Stewardesa" powróci z 2. sezone, do którego trwają obecnie zdjęcia. Kaley Cuoco podzieliła się nowymi fotkami, a na jednej z nich pojawia się Mo McRae. Czy będzie to chłopak Cassie?

"Stewardesa" powróci z 2. sezonem. Kaley Cuoco co prawda nie wygrała Emmy, jednak nie wpływa to na jej humor na planie zdjęciowym. Aktorka niedawno podzieliła się pierwszymi fotami z planu. Teraz wrzuciła kolejne – a na nich widzimy nowych członków obsady.

Stewardesa sezon 2 – czy to nowy chłopak Cassie?

Na dwóch z nich obok Cassie pozuje Mo McRae ("Synowie Anarchii"). Aktor zagra Benjamina Berry'ego, oficera CIA, który ma zwyczaj angażować się w bliższe relacje ze swoimi agentami. To właśnie on jest typowany na nowego chłopaka tytułowej bohaterki. Pojawia się tutaj również Mae Martin ("Feel Good"), która zagra Grace. Ze zdjęć wynika, że dołączy ona do zespołu stewardes.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Stewardesa sezon 2 – opis i obsada serialu

W kontynuacji "Stewardesy" Cassie czeka wiele zmian. Bohaterka zamieszka w Los Angeles i będzie musiała zmierzyć się nie tylko z wytrzymaniem w trzeźwości, ale również zainteresowaniem ze strony CIA, które poskutkuje wplątaniem w kolejną międzynarodową aferę.

Nie tylko Mo McRae dołączył do obsady – w 2. sezonie nie zabraknie nowych twarzy. Pojawią się m.in. Callie Hernandez ("Soundtrack") i JJ Soria ("Gentefied") w stałej obsadzie, a także Cheryl Hines ("Pohamuj entuzjazm"), Jessie Ennis ("Mythic Quest"), Margaret Cho ("30 Rock), Santiago Cabrera ("Star Trek: Picard") oraz Shohreh Aghdashloo ("The Expanse") w mniejszych rolach.

Na 2. sezon "Stewardesy" będziemy musieli poczekać. Twórcy ujawnili, że nowe odcinki zobaczymy najwcześniej w 2022 roku.

Stewardesa jest dostępna na HBO GO

REKLAMA