Fraser's Ridge znajdzie się na krawędzi. Sam Heughan zdradza, co nas czeka w 6. sezonie "Outlandera"

"Outlander" (Fot. Starz)

Fani historii Jamiego i Claire muszą wykazać się cierpliwością. "Outlander" powróci dopiero w przyszłym roku i nie zabraknie w nim dramatycznych zdarzeń. Co mówi o nich Sam Heughan?

"Outlander" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Fani wyczekują na 6. sezon serialu – nowe odcinki zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Twórcy podzielili się już zwiastunem, który obiecuje, że nie będziemy się nudzić. Sam Heughan również zdradził, że spokój w Fraser's Ridge dobiega końca.

Outlander sezon 6: Sam Heughan zdradza, co dalej

6. sezon "Outlandera" będzie oparty na książce Diany Gabaldon "Tchnienie śniegu i popiołu". Tym razem w tle pojawi się amerykańska rewolucja, a jej widmo nie ominie Fraser's Ridge. Sam Heughan rozmawiał z Entertainment Weekly na temat nowego sezonu.

– To swego rodzaju początek końca Fraser's Ridge, jakie znamy. Myślę, że w tym sezonie zobaczymy wiele rzeczy, które zmienią perspektywę Claire i Jamiego, jeśli chodzi o to, gdzie jest ich miejsce w ich społeczności. Zdecydowanie część z jej uporczywości i ślepa wiara w robienie tego, co słuszne, uderzy w Claire – powiedział.

outlander sezon 6 sam heughan

"Outlander" (Fot. Starz)

Twórcy już w maju zapowiedzieli, że możemy przygotować się na emocjonalny rollercoaster. W nowych odcinkach zobaczymy prawdziwe podziały wśród społeczności, co wywoła traumatyczne w skutkach wydarzenia:

– Z pewnością w tym sezonie przeżyjemy naprawdę wiele. To są bardzo traumatyczne i bardzo emocjonalne czasy. To trudny sezon dla Claire i Jamiego, i dla wszystkich – powiedzieli producenci.

Co nas czeka? Poznamy rodzinę Christie, która nieźle namiesza w życiu bohaterów. W książce Malva Christie (Jessica Reynolds), praktykantka Claire, zaszła w ciążę i przysięgała, że to Jamie (Sam Heughan) jest ojcem jej dziecka.

6. sezon będzie skrócony – zobaczymy jedynie osiem odcinków. Na osłodę jest i dobra wiadomość – "Outlander" dostał zamówienie na 7. sezon. Będzie on liczyć 16 odcinków i opierać się na książce "Kość z kości" Diany Gabaldon.

Outlander sezon 6 – premiera w 2022 roku

REKLAMA