Finn Wolfhard ostrzega fanów – 4. sezon "Stranger Things" ma sprawić, że będziemy naprawdę przerażeni

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Pokręcony i mroczny –  tak obsada "Stranger Things" określa 4. sezon. Serialowy Mike w nowym wywiadzie dodał do tego jeszcze parę słów, obiecując, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Na 4. sezon "Stranger Things" będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, ale twórcy i aktorzy obiecują, że jest na co czekać. Gaten Matarazzo, serialowy Dustin w jednym z wywiadów podkreślał, że 4. sezon "Stranger Things" będzie najstraszniejszy. Z kolegą z planu właśnie zgodził się Finn Wolfhard. Co powiedział?

Stranger Things sezon 4 – Finn Wolfhard ostrzega fanów

Finn Wolfhard rozmawiał na temat nowego sezonu z Mattem Wilkinsonem w podkaście dla Apple's Music (via Radio Times). Aktor wprost powiedział, że czekają nas chwile grozy:

– Co roku mówimy: "ten sezon jest straszniejszy". TEN sezon będzie straszniejszy. Jest pokręcony i sprawi, że wielu ludzi będzie naprawdę przerażonych.

Stranger Things sezon 4

"Stranger Things" (Fot, Netflix)

Aktor nie szczędził pochwał twórcom serialu. Wolfhard podkreślił, że braciom Dufferom wciąż ogromnie zależy na historii i chcą mieć pewność, że nie zawiodą fanów:

– Wiesz, bracia Dufferowie wprowadzają rzeczy, których ludzie nie widzieli wcześniej w serialu, co jest naprawdę odświeżające, ponieważ jeśli serial trwa tak długo, to chcemy, żeby wciąż obchodził widzów.

Netflix zaprezentował już już pierwsze zapowiedzi 4. sezonu "Stranger Things". W jednej z nich odwiedziliśmy dom Creela – wszystko wskazuje na to, że ten wątek wprowadzi w serialu klimat rodem w świat horrorów z lat 80. Ukłonem w stronę kultowych slasherów wydaje się także rola Victora Creela. Grający go Robert Englund znany jest z roli Freddy'ego Kruegera z "Koszmaru z ulicy Wiązów".

Nowy sezon zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Twórcy nic jeszcze nie potwierdzili, ale pojawiły się spekulacje, że są oni w trakcie prac nad spin-offem.

4. sezon Stranger Things w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA