4. sezon "Sex Education" będzie już ostatnim? Aimee Lou Wood sugeruje, że zbliżamy się do końca

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Wiadomo już, że zobaczymy 4. sezon perypetii bohaterów "Sex Education", ale być może na tym się skończy. Serialowa Aimee zasugerowała, że historia dobiega końca.

Netflix zamówił 4. sezon "Sex Education" i to zaledwie tydzień po premierze 3. serii. Ostatnio serialowa Aimee zdradziła, że przed nami znacznie doroślejsza historia niż poprzednie. Jak się okazuje – serial może już zbliżać się do finału.

Sex Education: Czy 4. sezon będzie ostatnim?

Aimee Lou Wood rozmawiała na temat serialu z portalem Radio Times. Aktorka została zapytana, czy ma nadzieję na więcej sezonów – i jak przyznała, ma mieszane uczucia.

– Nie jestem pewna, bo jest część mnie, która mogłaby to robić w nieskończoność. Ale jest też część mnie, która mówi, że nie, wszyscy musimy iść dalej i robić różne rzeczy, grać inne role.

sex education sezon 4 czy to koniec

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Wood podkreśliła, że to rodzaj serialu, którego nie można kręcić wiecznie – nawet biorąc pod uwagę wiek bohaterów, którzy dorastają na oczach widzów.

– Nie możemy być 50-latkami, którzy krzyczą "pierwszoroczni!". Więc to jest dziwne. To słodko-gorzka sprawa, ponieważ prawdopodobne jest, że nawet jeśli jeszcze nie w tym sezonie, to jesteśmy teraz bliżej końca niż początku. Co jest smutne, ale również pewnie na wiele sposobów będzie też pozytywne. Zawsze myślę, że warto zostawić widzów z apetytem na więcej.

Na razie nie wiadomo, kiedy "Sex Education" powróci z nowymi odcinkami. Finał 3. sezonu pozostawił po sobie mnóstwo pytań – czy  Maeve (Emma Mackey) wróci do Moordale i będzie z Otisem (Asa Butterfield)? I co ze szkołą w Moordale?

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA