Co Kit Harington sądzi o prequelu "Gry o tron"? Aktor szczerze przyznaje, że to dla niego dość bolesny projekt

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Ród smoka" to mocno wyczekiwany prequel "Gry o tron". Co o nowym serialu w świecie Westeros sądzi Kit Harington, dobrze znany widzom jako Jon Snow?

"Ród smoka" zobaczymy w przyszłym roku. W sieci nie brakuje nieoficjalnych zdjęć z planu, które podsycają ciekawość widzów. Na serial wyczekują nie tylko widzowie, ale także gwiazdy "Gry o tron". Co do powiedzenia na temat ma Kit Harington?

Ród smoka – Kit Harington o prequelu Gry o tron

Aktor obecnie promuje swój najnowszy film "Eternals" z uniwersum Marvela. Podczas rozmowy z Insiderem został zapytany o swoje odczucia dotyczące "Rodu smoka".

– Wiążą się z tym dla mnie emocje. Myślę, że kiedy zobaczę ludzi, którzy noszą stroje i kostiumy przypominające to, co nosiliśmy przez te wszystkie lata – a do tego taka sama muzyka, styl i ton – a przy tym nie będę częścią tego... to będzie naprawdę emocjonalnie. Będzie w tym jakaś brutalność – powiedział.

kit harington ród smoka

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Kit Harington podkreślił, że zdecydowanie obejrzy prequel. Aktor nie ukrywa, że chce wspierać jednego z showrunnerów serialu, Miguela Sapochnika, który wyreżyserował najlepsze odcinki "Gry o tron".

– Oczywiście, będę to oglądać i będę wspierać Miguela [Sapochnika], który kieruje serialem. Życzę im wszystkiego co najlepsze, ale to jest tak bliskie mojemu sercu, ta historia, więc oczywiście może być tam trochę bólu.

Słowa aktora wskazują na to, że "Gra o tron" mimo wszystko wciąż zajmuje ważne miejsce w jego sercu. Harington publicznie przyznał, że serial doprowadził do załamania w jego życiu.

A co nowego słychać w związku z "Rodem smoka"? W październiku pojawił się pierwszy zwiastun, a George R.R Martin zapowiedział, że w serialu pojawi się aż 17 bestii!

Premiera Rodu smoka w 2022 roku na HBO

REKLAMA