6. sezon "Riverdale" przeniesie nas do innego wymiaru? Nowy plakat przypomina klimatem "Stranger Things"

"Riverdale" (Fot. The CW)

Wszystko wskazuje na to, że 6. sezon "Riverdale" będzie jeszcze bardziej pokręcony niż poprzednie. W sieci właśnie pojawił się nowy plakat i jak sugeruje, nie obędzie się bez dawki grozy.

"Riverdale" powróci już za tydzień. Zwiastun zapowiedział, że czeka nas cała masa nadnaturalnych wątków, zaś miasteczko odwiedzi sama Sabrina Spellman. Tymczasem wypuszczony został nowy plakat promocyjny – czy przeniesiemy się do innego wymiaru?

Riverdale sezon 6 – zobaczcie nowy plakat

6. sezon "Riverdale" rozpocznie się specjalną, pięcioodcinkową premierą o nazwie "RiverVale". Nowy plakat sugeruje, że będzie straszniej, zaś sama grafika nieco przypomina "Stranger Things". Czy to oznacza, że tak jak w hicie Netfliksa, bohaterowie będą mieć do czynienia z innym wymiarem? "Poza miastem, które znasz, znajduje się miejsce, którego będziesz się bać" – brzmi hasło promocyjne.

– [Nowe odcinki] zdecydowanie należą do gatunku horroru. W Riverdale wszystko staje się trochę bardziej mroczne, trochę bardziej dziwne i trochę bardziej pokręcone – powiedział showrunner Roberto Aguirre-Sacasa w rozmowie z TVLine.

riverdale sezon 6 plakat

Pierwszy odcinek 6. sezonu "Riverdale" nosi tytuł "Chapter Ninety-Six: Welcome to Rivervale". Ujawniono już jego opis – Jughead (Cole Sprouse) i Tabitha (Erinn Westbrook) zamieszkają razem, Veronica (Camila Mendes) i Reggie (Charles Melton) będą parą rządzącą miastem, zaś Cheryl (Madelaine Petsch) zażąda powrotu do "starych obyczajów".

Co jeszcze czeka bohaterów w nowym sezonie? Archie (KJ Apa) i Betty (Lili Reinhart) będą myśleć o założeniu rodziny, a Veronica stawi czoła samemu diabłu. W 4. odcinku, zatytułowanym "The Witching Hour(s)", Cheryl odwiedzi Sabrina (Kiernan Shipka), która pojawi się w miasteczku, by pomóc bohaterce z pewnym urokiem.

6. sezon Riverdale od 17 listopada na Netfliksie

REKLAMA