Jak "The Boys" rozwinie swoich bohaterów w 3. sezonie? Twórca zapowiada rozliczenia z toksyczną męskością

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Zakończyły się zdjęcia do 3. sezonu "The Boys". Chociaż wciąż nie znamy przybliżonej daty premiery, to twórca serialu chętnie opowiada o nowych odcinkach. Czego możemy oczekiwać?

"The Boys" to jeden z największych serialowych sukcesów Amazon Prime Video – i twórca zapewnia, że kolejny sezon nas nie zawiedzie. W nadchodzących odcinkach możecie spodziewać się pogłębienia postaci i pewnego rodzaju rozliczeń.

The Boys – będą rozliczenia z toksyczną męskością

Showrunner serialu Eric Kripke w rozmowie z "TV Guide Magazine's Sci-Fi & Fantasy Special Collector's Issue" (via TV Insider) powiedział, jak rozwiną się postaci w 3 sezonie "The Boys". Twórca podkreślił, że nowe odcinki to swego rodzaju "medytacja nad toksyczną męskością":

– Ten sezon jest o tym, co dzieje się w naszym świecie, jak zwykle. Znaleźliśmy sposób, by jeszcze bardziej zagłębić się w postacie i naprawdę popchnęliśmy je wszystkie do granic możliwości.

the boys sezon 3

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

W nowym sezonie pojawią się nowe supki. Jensen Ackles ("Supernatural) zagra Soldier Boya, zaś Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead") pojawi się w roli Crimson Countess. Amazon wypuścił już pierwsze zdjęcia aktorki w kostiumie.

W jednym z nadchodzących odcinków zobaczymy serialową wersję wydarzeń z kontrowersyjnego tomu komiksu zatytułowanego "Herogasm". W oryginale opisana została narkotyczna orgia superbohaterów, trwająca ponad tydzień, podczas gdy cały świat myśli, że ich ulubieńcy walczą poza planetą ze złą rasą kosmitów. Czy to samo zobaczymy w serialu? To prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że Eric Kripke obiecał widzom szaloną jazdę. Data premiery nie jest jeszcze znana.

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA