18. sezon "Chirurgów" ma polską datę premiery. Kiedy i gdzie obejrzymy nowe przygody lekarzy z Grey Sloan?

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" powracają z 18. sezonem – teraz już także w Polsce. Kiedy i gdzie obejrzymy premierę nowej serii tasiemca o lekarzach ze szpitala Grey Sloan?

Po pandemicznym 17. sezonie "Chirurdzy" powracają z utrzymanym w nieco innym klimacie sezonem 18. Pierwszy odcinek będziecie mogli obejrzeć 8 grudnia o godz. 21:05 na FOX Polska. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę. Z kolei w soboty o godz. 19:15 będziecie mogli obejrzeć powtórki.

Chirurdzy sezon 18 – nowe odcinki na FOX Polska

18. sezon "Chirurgów" ma przynieść odprężenie na froncie walki w pandemią. Nie oznacza to jednak, że bohaterowie nie będą zmagać się z innymi poważnymi problemami, jak wypadki samochodowe czy przeszczepy. W życiu głównej bohaterki, Meredith Grey (Ellen Pompeo) pojawi się znajomy z przeszłości. Zobaczycie go już w pierwszym odcinku nowego sezonu. Co ciekawe, bohater ten już raz pojawił się w "Chirurgach". Czy tym razem na stałe zagości w życiu Meredith?

Meg Marinis, producentka serialu, sugerowała przed amerykańską premierą, że to może być ten sezon, kiedy Mer spotka kolejną wielką miłość.

– Nie sądzę, żeby ona aktywnie tego szukała. Ale czy to oznacza, że to nie może przypadkiem samo jej znaleźć? Nie powiedziałabym, że ona aktywnie tego szuka, bo właśnie wyszła z kryzysu COVID-owego i jej kariera, a także rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu. (...) Myślę, że Meredith jest otwarta, ale zdecydowanie nie szuka – powiedziała w rozmowie z TVLine.

chirurdzy sezon 18 kiedy premiera gdzie obejrzeć

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

W serialu nie zabraknie także zapowiedzianych powrotów. W 18. sezonie "Chirurgów" do serialu powracają dr David Hamilton (Peter Gallagher), dawny znajomy matki Meredith (Kate Burton, również obecna w tym sezonie), a także dr Addison Forbes Montgomery (Kate Walsh).

Czy to będzie już ostatni sezon "Chirurgów"? Nie brakuje takich spekulacji, a podsyciła je Ellen Pompeo, mówiąc, że fani, którzy tak myślą, wcale nie są daleko od prawdy. Na razie jednak nic nie jest przesądzone. Serial wciąż osiąga świetne wyniki oglądalności w amerykańskiej telewizji, stacja jest zainteresowana jego kontynuacją, a twórcy przyznają, że pomysły na zakończenie zmieniają się dosłownie co roku.

Chirurdzy sezon 18 – premiera 8 grudnia na FOX

REKLAMA