Jung Ho-yeon słuchała muzyki, by przygotować się do roli w "Squid Game". Jeden utwór wspomina szczególnie

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Szczególnie emocjonalnym momentem w "Squid Game" było pożegnanie Sae-beyok i Ji-young po grze w kulki. Jung Ho-yeon zdradziła, jaka piosenka pomogła jej przygotować się do sceny.

"Squid Game" było aktorskim debiutem koreańskiej modelki Jung Ho-yeon. Udział w serialu był dla niej ogromnym przeżyciem. Ho-yeon zdradziła, że przygotowując się do roli, słuchała naprawdę dużo muzyki – a jedna piosenka szczególnie na nią wpłynęła.

Squid Game – Jung Ho-yeon wskazuje pomocną piosenkę

Jak donosi Cheat Sheet, aktorka wzięła udział w "24 godziny z..." opublikowanym na kanale Vogue. Na nagraniu widzimy m.in. jak Ho-yeon odwiedza sklep z płytami – zdradziła, że utworem, którego słuchała, przygotowując się do emocjonalnej sceny, było "Reminiscence" autorstwa koreńskiego piosenkarza Sanulrima.

– Kiedy grałam w "Squid Game", słuchałam dużo muzyki. W scenie z Ji-young słuchałam mnóstwa utworów Sanulrima, Yoo Jae-ha i Kim Kwang-seoka.  W szczególności utworu "Reminiscene" Sanulrima (...). Słuchanie tej piosenki było [rodzajem] emocjonalnego wsparcia.

Pod koniec listopada Jung Ho-yeon podpisała kontrakt z Creative Artist Agency, jedną z największych agencji w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda ma zamiar kontynuować aktorską karierę, jednak jak podkreślała, nie stawia sobie żadnych celów.

Tymczasem rozmowy dotyczące kontynuacji "Squid Game" wciąż trwają, a twórca serialu Hwang Dong-hyuk nie ukrywa, że ma pewne pomysły. Nie brakuje także teorii – ostatnio fani zastanawiali się, czy Gi-hun może być synem gracza 001.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA