"Squid Game" było debiutem Jung Ho-yeon. Aktorka dzieli się nagraniem z próbnych zdjęć do serialu

"Squid Game" (Fot. Netflix)

"Squid Game" było aktorskim debiutem Jung Ho-yeon, która w roli Sae-byeok zachwyciła fanów serialu. Koreańska modelka podzieliła się nagraniem z planu. Zobaczcie jej aktorskie początki!

"Squid Game" przyniosło Jung Ho-yeon jeszcze większą sławę. Modelka, dla której koreański serial był aktorskim debiutem, zyskała w ciągu tygodnia ponad 13 milionów nowych obserwujących na Instagramie.

Squid Game – próbne zdjęcia Jung Ho-yeon

Jak donosi Screen Rant, gwiazda serialu podzieliła się próbnymi nagraniami do roli Sae-byeok. Najpierw widzimy aktorkę w zwyczajnych ubraniach bohaterki, zaś na drugim slajdzie ma już na sobie dobrze znany widzom zielony kombinezon z numerem 067. Można dostrzec również Anupama Tripathiego, który w serialu grał Alego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HoYeon Jung(Chung) (@hoooooyeony)

Jung Ho-yeon nie ukrywa, że udział w serialu był dla niej dużym przeżyciem. Modelka otrzymała propozycję zagrania Sae-byeok zaledwie miesiąc po podpisaniu kontraktu ze swoją agencją. Na szczęście mogła liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i jak ujawniły fotki zza kulis serialu, na planie panowała naprawdę sympatyczna atmosfera. Za rolę w serialu zarobiła ok. 65 tysięcy dolarów. Jakie są jej aktorskie cele na przyszłość? Przypomnijmy słowa Ho-yeon.

– Jako aktorka nie mam żadnych celów. Chcę stawać się lepsza każdego dnia i utrzymywać stałe tempo, nie tracąc determinacji do ciężkiej pracy. Mogę mieć częste momenty zawahania, ale będę dalej ciężko pracować – powiedziała.

Czy zobaczymy 2. sezon "Squid Game"? Twórca serialu Hwang Dong-hyuk zdradził, że rozmowy na ten temat już trwają.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA