Jak mąż Kim Joo-ryoung zareagował na jej scenę seksu ze "Squid Game"? Aktorka zdradziła, co powiedział

"Squid Game" (Fot. Netflix)

W "Squid Game" nie zabrakło sceny seksu, która spotkała się z mieszanymi odczuciami widzów. Kim Joo-ryoung, czyli serialowa Han Min-yeo, opowiedziała, jak zareagował jej mąż.

"Squid Game" w 4. odcinku pokazało scenę seksu pomiędzy Jang Deok-su (gracz numer 101) oraz Han Min-yeo (gracz numer 212). Nie obyło się bez kontrowersji, pomimo tłumaczeń reżysera, dlaczego taki moment był potrzebny. Teraz o scenie parę słów powiedziała Kim Joo-ryoung.

Squid Game – Kim Joo-ryoung o scenie seksu

Jak donosi Cheat Sheet, aktorka wzięła udział w koreańskim programie rozrywkowym "My Little Old Boy", w którym została zapytana o reakcję męża na scenę seksu w serialu.

– Na szczęście nie musieliśmy oglądać tej sceny we dwoje. On przebywa w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście oglądaliśmy oddzielnie, a potem zdzwoniliśmy się na czacie wideo. Po obejrzeniu powiedział tylko jedno: "ale jestem wkurzony!"

Podczas rozmowy aktorka przyznała także, że mąż okazuje jej ogromne wsparcie. Gdy tylko pojawia się artykuł wspominający Joo-ryoung, udostępnia go na swoich portalach społecznościowych. Tymczasem serialowy Deok-su, Heo Sung-tae wciąż unika kontrowersyjnego w Korei tematu. Na jaw wyszło, że przed laty aktor obiecał swojej żonie, że nigdy nie zgodzi się na scenę seksu. Pojawiły się spekulacje, że jego wynagrodzenie sprawiło, że zmienił zdanie – ale Sung-tae nie skomentował plotek.

Rozmowy dotyczące kontynuacji "Squid Game" wciąż trwają. W sieci nie brakuje fanowskich teorii, a do wspomnień z planu ostatnio wróciła Jung Ho-yeon (Sae-byeok). Gwiazda zdradziła, jakie piosenki pomogły jej przygotować się do roli.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA