Czy w 5. serii "The Crown" zobaczymy słynną turkusową sukienkę Diany? Nowe zdjęcia Elizabeth Debicki z planu

"The Crown" (Fot. Netflix)

Księżna Diana niedługo przed śmiercią zachwyciła wystąpieniem w turkusowej sukni. Czy pojawi się ona także w 5. sezonie "The Crown"? Zobaczcie zdjęcia Elizabeth Debicki.

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" trwają pełną parą. W sieci co jakiś czas pojawiają się fotki zza kulis, a prawdziwy szał wywołuje Elizabeth Debicki ("Nocny recepcjonista") jako księżna Diana. Internauci oszaleli na widok aktorki w słynnej małej czarnej, a teraz uwagę przyciągnęły kolejne zdjęcia.

The Crown sezon 5: Elizabeth Debicki lśni na planie

Aktorka została uchwycona podczas kręcenia sceny z jednego z ostatnich wyjść księżnej Diany. W czerwcu 1997 roku księżna udała się na balet "Jezioro łabędzie" w Royal Albert Hall, zakładając zachwycającą turkusową sukienkę. "Daily Mail" zwróciło uwagę, że na zdjęciach z planu Elizabeth Debicki nosi replikę innej sukni Diany – projekt Catherine Walker, którą księżna założyła dwa lata wcześniej.


Zabrakło również słynnego naszyjnika z pereł, które media ochrzciły naszyjnikiem z "Jeziora łabędziego". Oryginał trafił na aukcję dwadzieścia lat po śmierci księżnej i został sprzedany za 10 mln funtów.

5. sezon serialu ukaże chwile przed i tuż po śmierci księżnej Diany. Zobaczymy m.in. kontrowersyjny wywiad Diany dla BBC oraz jej relację z partnerem Dodim Al-Fayedem, który razem z nią zginął w wypadku w Paryżu w 1997 roku. Zagra go Khalid Abdalla ("Chłopiec z latawcem").

W nowych odcinkach wystąpią również m.in. Imelda Staunton ("Vera Drake") jako królowa Elżbieta II, Lesley Manville ("Mum") jako księżniczka Małgorzata, Jonathan Pryce ("Gra o tron") jako książę Filip, Dominic West ("The Affair") jako książę Karol i Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles. Zapowiedź 5. sezonu "The Crown" znajdziecie tutaj.

The Crown – sezon 5 w listopadzie 2022 na Netfliksie

REKLAMA