Co z relacją Claire i Jamiego w 6. sezonie "Outlandera"? Caitriona Balfe zapowiada znaczące zmiany

"Outlander" (Fot. Starz)

Zarówno obsada, jak i twórcy "Outlandera" dają do zrozumienia, że 6. sezon będzie naprawdę emocjonalny. Co oznacza to dla Claire i Jamiego? Caitriona Balfe zapowiada, że wiele się zmieni.

"Outlander" powróci z 6. sezonem w marcu tego roku. Klip z premierowego odcinka zasugerował, że zbliżeń pomiędzy Claire a Jamiem nie zabraknie. Tymczasem Caitriona Balfe zdradziła, jak w nowych odcinkach zmieni się relacja bohaterów.

Outlander sezon 6 – zmiany w relacji Claire i Jamiego

Aktorka promuje obecnie swój nowy film "Belfast", ale w rozmowie z Gold Derby nie zabrakło pytań dotyczących nowego sezonu "Outlandera". Balfe podkreśliła, że relacja Jamiego (Sam Heughan) i Claire ulegnie zmianie. Wszystko z powodu traumy po napaści, której bohaterka doświadczyła pod koniec poprzedniego sezonu.

– Ona musi odkryć zupełnie nowe rzeczy na własny temat. Jej związek z Jamiem oczywiście będzie musiał też ewoluować z tego powodu. Mamy wielu nowych ludzi we Fraser's Ridge – i wojnę o niepodległość. Wszystkie to się dzieje. Nawet jeśli jest to okrojony sezon, dzieje się sporo.

outlander sezon 6 caitriona balfe

"Outlander" (Fot. Starz)

Według słów Balfe, zobaczymy, jak Claire będzie próbowała uporać się z traumą i radzić z jej widmem w codziennym życiu. Aktorka zasugerowała także, że poznamy bohaterkę od nowej strony.

– I wiesz, myślę, że po wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec 5. sezonu Claire potrzebuje dużo czasu, aby naprawdę dojść do siebie. Ona jest znane z tego, że jest trochę uparta. Myślę, że nie daje sobie na to czasu. Więc to naprawdę miłe, że w końcu w pewien sposób ją odkrywamy i znajdujemy jej podstawowe słabości. Myślę, że to jedyny sposób, w jaki może się właściwie uleczyć, ponieważ musi znaleźć nowy sposób by sobie radzić. Musi znaleźć nową drogę przez życie.

Autorka książkowego pierwowzoru w ostatnim wywiadzie nie szczędziła pochwał dla twórców i obsady, wyrażając zachwyt nad nowym sezonem. Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA