Romantyczny moment w klipie z 6. sezonu "Outlandera". Zobaczcie, jak Jamie nazywa Claire aniołem

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" powróci w marcu, ale stacja Starz już teraz podzieliła się fragmentem premierowego odcinka. Dlaczego Jamie nazwał Claire aniołem? Zobaczcie pierwszy klip.

"Outlander" powróci 6 marca, a premierowy odcinek zobaczymy w Polsce prawdopodobnie dzień później. Stacja podzieliła się już zwiastunem, a teraz w sieci pojawił się fragment pierwszego odcinka.

Outlander sezon 6 – klip z premierowego odcinka

Jest to scena, którą znamy z fragmentu scenariusza opublikowanego przez portal Entertainment Weekly. Jamie (Sam Heughan) i Claire (Caitriona Balfe) rozmawiają o rodzinie Christie i o tym, czy powinni oni zamieszkać we Fraser's Ridge.

Jamie zna Toma Christie (Mark Lewis Jones) z więzienia w Ardsmuir – i teraz postanawia mu pomóc. Wspominając więzienne chwile, Szkot opowiada, że tym, co pozwoliło mu przetrwać, był obraz ukochanej w jego głowie. "Czasem myślę, że jesteś aniołem" – mówi Jamie. "Czy anioł zrobiłby to...?" – odpowiada mu Claire, całując go i sugerując, że na pocałunkach się nie skończy.

6. sezon "Outlandera", oparty na książce Diany Gabaldon "Tchnienie śniegu i popiołu", będzie liczyć osiem odcinków. Podczas gdy Claire nadal rozbudowuje swoją niewielką społeczność w Karolinie Północnej, w tle pojawia się widmo amerykańskiej rewolucji. W nadchodzących odcinkach obejrzymy całkowicie nowy rozdział wśród mieszkańców domu – i widzom, i bohaterom przyjdzie się zmierzyć z sytuacją, w której w domu, jaki się stworzyło, stajesz się wyrzutkiem.

Według zapowiedzi to właśnie rodzina Christie nieźle namiesza w życiu bohaterów. Sam Heughan powiedział, że Fraser's Ridge znajdzie się na krawędzi, a relacja głównych bohaterów zostanie wystawiona na poważną próbę. Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA